є страховим Етна життя політику для вас

Для багатьох людей, страхування життя Етна політика буде правильно для них, так як цей вид страхування може бути для багатьох різних людей, а також групи людей, охочих зокрема політики, яка має особливу політику щодо їх організації, і які хочуть забезпечити страхування життя до різних перебуває в межах їх робочої сили. Однак, перш ніж ви дивитеся, щоб придбати поліс страхування життя, переконайтеся, що вам дійсно потрібно, і що він буде робити вам більше користі, ніж шкоди. Ви повинні пам’ятати, що навіть якщо такі політики називають «страхування життя», всі компанії, які пропонують ці політики зазвичай не платять, поки не помер.

Етна, хто потребує?

Якщо Ви займаєтеся індивідуальною трудовою діяльністю або належить / управляє бізнесом, то ви повинні розглянути поліс страхування життя – чи то від Етна страхування життя або іншу компанію зі страхування життя – і це буде все більш важливе значення, якщо ваша сім’я залежить від вашої зарплати для рахунків і день, щоб день потреби. Крім цього, ви можете переконатися, що ваш партнер має можливість оплатити іпотеку, якщо ви минуться, таким чином, воліють придбати поліс буде життєздатним варіантом. Більше того, якщо ви і ваш партнер жити разом з двома дітьми, і у вас є двадцять п’ять річній іпотеці на ваш будинок, то після ви минуться, ваші платежі по кредиту будуть виплачуватися твій поліс страхування життя, так що ви можете бути щасливі в тому, що ваша сім’я не боротиметься, після того як ви пішли.

Будучи стабільним у фінансовому очей

Існує одна головна причина, чому Етна так популярні для людей, що шукають як страхування життя і здоров’я, і ​​це те, що компанія сама по собі дуже фінансово стабільних на ринку. Однак, перш ніж ви насправді дізнатися далі в Атена страхування життя і подивитися на інвестиції в поліс страхування життя з ними, ви повинні дивитися, щоб побачити, що їх поточний рейтинг фінансової компанії. Коли ви робите пошук про продукт для порівняння сказати мобільний телефон, ви повинні робити те ж саме для страхування життя, дивлячись у журналах і бачачи, що Consumer Reports там. Щоб зробити це, є компанії, які будуть розглянуті споживчі враження та думки таких підприємств страхування і політики, які вони пропонують, вони будуть додатково порівняти різні пропоновані предмети теж, які допоможуть Вам вибрати найбільш підходящу угоду.

Стандартний & Poor, ймовірно, найвідоміша компанія, яка проводить рейтинг фінансової стабільності на компаніях. В даний час вони дають Етна поліси страхування життя рейтинг А +, що означає, що організація виконала дуже добре протягом року і вклали гроші страхувальника з деяким ризиком, але бачили фінансову віддачу і передав, що на власників цих рахунків – як а також збільшення зростання компанії та забезпечення того, вони будуть платити від’їзду. Компанія також була оцінена як «стабільний» страхової компанії і, отже, буде компанія, яка повинна бути на вашому «позитивний список” можливих компаніям придбати поліс страхування життя с.

будучи рок страхової галузі

Багато-багато років тому, страхова столиця Америки була визнана в Хартфорді, штат Коннектикут, і збігу це де Етна була вперше сформована як компанія, в 1850 році. Вони до цих пір, і донині, мають велику частину своїх офісів і структури в Коннектикуті і зарекомендували себе в якості національного та міжнародного, фігура в страховій галузі – вони виросли від одного співробітника (в 1854 році) до майже 34 000 людей, залучених в і навколо організації по всій країні

Компанія була також єдиним спеціалістом зі страхування життя, які існували в перші дні на страховому ринку, і через історію, Етна пропонує багато різних кредитів, медичне страхування, стоматологічна страховка, кінець життя догляд та авто страхування фізичних осіб. Їх автострахування DeVision була останньою введена площа компанії, ще в 1907 році, коли вони назвали це автострахування та страхування автомобілів – охоплює ряд категорій у цьому секторі, однак, вони стали останнім часом відомий як експерт галузі і ринку Лідер на життя та медичне страхування.