є розрив страхування хороше співвідношення

Світ страхування є повний пасток для необережних. Коли ви відправилися, щоб купити вашу першу політику, будь то, AOS для Вашого автомобіля, будинку, здоров’я або життя, ніколи не припускаю, що ви знаєте. Завжди зробити деякі фундаментальні дослідження, щоб з’ясувати, що саме різні типи кришки знаходяться на пропозицію, що вони стоять і чи становлять вони гарне співвідношення ціни і якості. Так, це, AOS реальна біль, щоб повернутися в школу, але, якщо ви будете йти наосліп, Äústandard, AU політику без прочитання, напевно ви будете шкодувати про це пізніше, коли справа доходить до прийняття позову. На жаль, страхові компанії є комерційними і це означає, що вони хочуть ваші гроші і найменшим можливим ризиком того, щоб дати вам будь-який з його назад. Захистіть себе, отримати краще співвідношення ціни та якості покриття ви можете.

Як приклад, давайте, думати про AOS розрив страхування. Коли більшість людей купують новий автомобіль, вони потребують фінансування. Найдешевша угода є банківський овердрафт, але їх важко знайти в ці дні. Це змусить вас в комерційний кредит. Читайте будь кредитний договір і там, AOS завжди обмовку про вас купити всеосяжного і зіткнення охоплення. Очевидно, що ваш новенький автомобіль застави для отримання кредиту. Якщо ви за замовчуванням, кредитор буде повернути і продати його, щоб погасити частину свого боргу. Якщо ви пошкодити його, кредитор хоче його відремонтувати, так вона ще має деякі вартості при перепродажі. Все в порядку, якщо ви не складе транспортного засобу.

Причиною повної втрати не має значення. Це може бути зіткнення або крадіжки. Ключове питання, коли це відбудеться. Як приклад, припустимо, що запозичувати $ 25000 в комерційних процентних ставок і купити новий автомобіль із, що готівкові гроші. Запитайте будь-кого в двигун торгівлі, і вони скажуть вам те ж істини. Новий автомобіль втрачає близько 30% своєї вартості в перший рік. Звичайні всеосяжної політики або зіткнення виплачується поточна грошова вартість транспортного засобу. Якщо ваша держава ще податок з продажів на транспортний засіб, ви втрачаєте цю суму з грошової вартості продажу при початку руху це від партії. Через кілька секунд у вас складе транспортного засобу. Ти все ще повинен кредитору $ 25 000 плюс відсотки, але існує розрив між цією відповідальності і суму, яку ви отримаєте від страховика. До шести місяців, і ви будете робити так, щоб зібрати $ 20 000. Від шести до дванадцяти місяців буде бачити ваше дивідендних виплат скоротився до $ 18 000. Іншими словами, розрив збільшується швидко.

Не купуйте страховку проміжку у Вашого дилера. Це завжди занадто дорогим. Отримати страхування автомобіля котирування в тому числі розрив страхування і ви повинні знайти його не додає не більше $ 30 або близько того, щоб премію. Це $ 30 може заощадити вам кілька тисяч доларів, якщо ви Разом ваш автомобіль протягом перших трьох років у власності. Очевидно, вам не потрібно розрив страхування, якщо ви платили готівкою за автомобіль або там, AOS значний капітал в ньому. Але якщо Ви орендуєте або займати значну кількість, щоб купити автомобіль, який знецінюється швидко, це дійсно важливо, щоб отримати цінову пропозицію з автострахування з зазором страхування включені. Точно так само, за кермом великий пробіг збільшує швидкість зносу і ризику аварій, пов’язаних з повної втрати. Вона ніколи не може бути необхідно, але, якщо вам не пощастило у втраті вашого автомобіля, що малий зростання страхових премій щойно зберегли свої фінанси від кризи.