є рейтингова система для страхових компаній

Будь-хто, хто стежить музики буде знати чартах Білборд показати, які сингли та альбоми продаються найбільше. В інших областях, існують системи ранжування, щоб сказати Вам, які товари чи постачальники послуг працюють краще всього. Вони корисні як для керівництва новачків і досвідчених. Вони захоплюють істину в одну мить, як приймати фотографії людей, які виграли останній рас або ігор. Вони виграли сьогодні, але хто знає, ті ж самі люди переможуть завтра. Коли мова заходить про покупку страховки, було б корисно знати, які компанії оцінюються кращі виконавці. У теорії, вони повинні надати кращий сервіс, зокрема, в процесі претензій. Але перша проблема полягає в силі окремих штатах США. Там немає федерального регулювання для страхової галузі. Це відповідальність кожної держави вирішувати, які компанії можуть продавати поліси в їх юрисдикції. Це відразу виключає національною рейтинговою системою. Найбільші страхові компанії створюють дочірні продавати в кожному держав. Кожна управляється окремо, щоб відповідати місцевим правилам. Так як одна дочірня виконує в одній державі не керівництво, як різні дочірні виконують в інших державах. Гірше того, ви не можете обійти цю проблему, покупці поліса через державні кордони. Покладіть все це разом, і ви можете тільки оцінити результати роботи підприємств в країні, де ви живете.

Що ви повинні шукати, щоб оцінити страхові компанії? Перша відповідь фінансову стабільність. Ми знаходимося в середині глибокої рецесії. Ви ж не хочете, щоб оплатити внески тепер тільки знайти страховика переходить у банкрутство захисту так само, як у вас є дорожньо-транспортна пригода. На щастя, Кредит-Рейтинг компаній включають в себе всі великі страхові компанії в своїх дослідженнях. Ви отримаєте загальну інформацію від Moody ‘s, Standard & Poor і Fitch. Одна компанія, що спеціалізується на страхуванні А.М. Найкраще. Це дає дуже докладні рейтинги на основі всіх ключових факторів обслуговування і фінансової розсудливості. Переконайтеся, що ви мати справу тільки з страховики, які мають найвищі рейтинги.

По-друге, ви хочете, щоб компанії з найменшою кількістю скарг на них. Це означає, віртуальну подорож по веб-сайті Департаменту Вашої держави страхування. Цей відділ відповідає за ліцензування страхових компаній у вашій державі, а потім регулюючі спосіб ведення бізнесу. Всі держави працювати система подачі скарг. Кращим держав не тільки сумлінно розслідувати, а й публікують списки кількості скарг підтримав один проти страховика.

Чому страховики мають хорошу репутацію? Це тому, що вони пропонують хороший продукт за гарною ціною. Це не завжди буде дешеве страхування автомобілів, але це, як правило, конкурентні умови за доступною ціною. Для підтримки репутації, хороший маркетинг повинні бути підкріплені хорошим обслуговуванням. Ви, споживач, повинен бути впевнений, кожна компанія буде обробляти ваші претензії справедливо і ефективно. Важко створити бренд і його репутація. І все, що важка робота може бути втрачено в дні, якщо є негативної інформації про підвищення ставок премії і претензії, відмовився. Тому, як тільки вони стають однією з провідних компаній, вони намагаються залишатися таким. Ваш вибір стратегії Тому, щоб озирнутися на дешеві авто страхування, або шукати кращі компанії і подивитися, що вони пропонують.