є профілактика краще

Шукайте і ви знайдете відому цитату на будь-який випадок. Відповідні тут, “унція профілактики варто фунта лікування”. Це завжди слабо дивно, що це було сказано Бенджаміном Франкліном. Ви завжди схильні думати про бабусю хтось сидить на ганку одну ніч пропонувати це як думка про ночі. Руки вниз мудрість завжди звучить як крекер барель з філософією, що простонародний кільце. Ну, це має президентські якості про це так, що ми повинні взяти це серйозніше. Так, думаючи про те, що це означає, давайте скоротити кількість грошей, які ми витрачаємо на лікування та догляд тих, хто серйозно хворий або запобігання хвороби або сповільнюючи його до початку лікування. Не те, що ви хочете чути, але цей підхід в багатьох інших країнах. Всі вони мають рутинних скринінгових програм для всіх основних захворювань і розладів. Всі Дорослим рекомендується відвідати свого лікаря, для оздоровчих тестування. Це є в основному безкоштовний сервіс охорони здоров’я, це означає, що більшість людей мають проблеми ранньої діагностики. Очікувана тривалість життя різко зростає і в інших розвинених країнах. Ми падають вниз рейтингу. Чому це відбувається?

Проблема в тому, що США медичні послуги промисловості для отримання прибутку. Щоб бути жорстоким, це означає, лікарень, клінік і всіх працівників охорони здоров’я, зайнятих у них, щоб зробити їх прибутку. Цього не відбувається, якщо люди залишатися у формі і здорові. Ідея профілактики взагалі сумнівно. Лікарі хочуть, щоб ви захворіли, затримка, а потім прийти до лікарні, коли ви виправдовуєте в Сенат США законопроект буде представлений у вашої страхової компанії. Потім вони хочуть поставити вас через кожен останній тест вони можуть думати. Деякі називають цю оборонну медицину, тобто вони не хочуть, щоб ви судитися з ними стверджуючи, що вони не роблять все можливе, щоб діагностувати Вашу проблему. У дійсності, вони доповнюючи законопроекту, часто відчуває вас заради. У Європі вони мають науково-обгрунтованого підходу. Немає професійних не має право використовувати державні кошти на наркотики або форма лікування, яка не була доведена рентабельним. Страховики можуть заплатити за все, що тесту пацієнт хоче. У більшості випадків, пацієнти йдуть з громадськістю опції і тільки лікування виявилося кращим.

Під доступних медичних закону, в даний час деякі вільні варіанти профілактичних послуг. Так, залежно від вашого віку, тепер ви можете мати право на безкоштовний тести для кров’яного тиску, діабету і порушень обміну речовин. Більшість скринінгу раку повинен бути вільним, і є місцеві консультанти пропонують поради про те, як схуднути, кинути курити та інші питання, що стосуються здоров’я. Ваш місцевий відділ державного страхування буде мати деталі доступні, якщо ви з ними зв’язатися. У цій невеликій речі, президент Обама намагається заохочувати США медичні професії, щоб рухатися в напрямку своїх європейських колег. Є ознаки того, галузь медичного страхування, можливо, рухається в цьому напрямку, а також. Якщо профілактичне лікування тримає вас здоровими довше, більше ваших внесків медичного страхування є прибуток. Це робить інвесторів і старших офіцерів, пов’язаних з продуктивністю бонуси щасливих людей.