є пропозиція в Мічигані реалістичним

Найпростіше сказати, в світі на даний момент є те, що деякі штати США потерпають більше за інших в рецесію. Національні засоби масової інформації справедливо зосередитися на красномовні цифри з зазначенням загальної кількості безробітних, рівень стягнення, і так далі. Це може бути кілька оманлива, оскільки він приховує той факт, що деякі держави фактично перетворюючись на статистику сильно відрізняється від середнього по країні. У Мічигані, наприклад, рівень безробіття досягає 15,3%. За оцінками уряду, до кінця 2009 року, деякі 310000 робочих місць зникли без ознак будь-якої послідовної крок для бізнесу, щоб почати найм. Ось чому Мічіган спонсорувала податкових знижок для малого бізнесу – більшість будучи збитковими за останній рік – і розширює податкові пільги для покупців житла, щоб допомогти виконати свої зобов’язання іпотечних – Мічіган займає 8-ранг національної викупу. Не дивно, Мічіган стикається з дефіцитом бюджету прямо зараз, і, з вартістю податкових знижок і кредитів, розширення у 2010 році дефіцит може тільки посилиться.

Так що, якщо держава взяла інформацію про нових великих зобов’язаннях в той час, коли його податкові надходження падають, це цікаво подивитися, він також виступає нові положення, які могли б допомогти сім’ям насилу зводять кінці з кінцями за рахунок прибутку страхової галузі. Це веде ідею перерозподілу трохи далі, ніж Барак Обама призначено під час президентської кампанії. Він всього лише кажу про використання податків на багатих людей, щоб зменшити розрив у рівні добробуту. Це більш сміливими. Повертаючись до початку, все з транспортного засобу на дорозі скаже вам їх страхові внески ростуть під час рецесії. Індекс споживчих цін, можливо, були падіння, але багато хто зараз бачимо вартість страхування як одного з найбільших головних болів, коли мова йде про сімейний бюджет. Так, у листопаді цього року бачить стан панелі виборах приймає пропозицію про голосування 2010 знижувати ставки страхування автомобіля плоскою 20%, а для захисту споживача від цілого ряду недобросовісної практики. Якщо прихильники може збирати 300000 підписів, пропозицію з’явиться у виборчих бюлетенях в наступному році. Якщо достатня кількість виборців підтримати пропозиції, закон буде змінений. У теорії, це стимулюватиме конкуренцію між страховими компаніями, що мають ліцензію продавати поліси в Мічиган і просування інтересів споживачів, заохочуючи політику доступною для всіх.

Само собою зрозуміло, страхова галузь в шоці і в захваті від цієї пропозиції, наполягаючи на таку зміну в законі змусить їх з бізнесу. Для багатьох експертів, це твердження видається дещо перебільшеним. Ринок страхових послуг заявили сотні мільйонів доларів прибутку протягом 2008 і заплатили хороші дивіденди своїм акціонерам. Тільки одна компанія, радгосп, заявили прибуток у розмірі 5 мільярдів доларів. Таким чином, поняття вони всі стали неплатоспроможними ніч менше, ніж переконливо. Виборці в штаті Мічіган буде сказати, чи є це зміна закону є бажаним. Якщо голосування ствердну, законодавча влада перейти до скорочення прибутків промислових підприємств. Одним з показників дивитися буде цінова пропозиція з автострахування. Якщо ці продовжують рости, приводячи до голосування, народ може бути заохочена, щоб просувати свої власні інтереси. Але якщо промисловість не стримає свої цінової політики до голосування. . . Ну, давайте просто скажемо, політика буде цікаво.