є продовженням премії Кобра субсидій робочі

Почнемо з хороших новин. Консолідований бюджет Омнібус примирення закону 1985 року, на щастя, зводиться до більш запам’ятовується кобра, була успішною. Намір був своєчасним і його застосування не повністю неефективною. Коли хтось випадає з плану медичного групі роботодавця, витрати на пошук заміни плану від приватного страховика часто недоступні в період безробіття. Людина повинна чекати, поки нова робота не буде знайдений. Що або надає новий пакет роботодавця або достатньо надлишків в оплаті для фінансування премій по особистому плану. COBRA забезпечує міст. За нормальних обставин це протягом півтора років, але він продовжений, якщо окремі відключений або причиною втрати кришки розлучення роботодавця чоловіка. Якщо людина має право, він або вона має право на те ж страхове покриття на умовах виплачується роботодавцем. Це насправді, що вартість на душу населення в плані групи завжди значно менше, ніж премія стягуються приватної страхової компанії. Практика показує, що, в середньому, близько 10% безробітних змогли зберегти свій страховий захист на місці, поки не при справах.

Після удару рецесії і безробіття поширення, стало очевидно, до Вашингтона, що люди, ймовірно, були без роботи протягом більш тривалих періодів часу. Там просто не було ніяких завдань, які очікують бути заповнені. Адміністрація Обами тому витримали оздоровлення американської економіки і реінвестування 2009 року (ARRA), який забезпечує 65% субсидії на COBRA премій на строк до дев’яти місяців. Це фінансується за рахунок своїх колишніх роботодавців, які стверджують, платежі в якості кредиту на податок на заробітну плату. Таким чином, ми підходимо до місця, де вже привабливі платні далі субсидується федеральним урядом через IRS. Це фактично призвело до збільшення числа людей, які могли дозволити собі утримувати покриття під час безробіття. Там тільки одна проблема.

Субсидії ARRA обмежується дев’ять місяців, з дати працівник втрачає зайнятості в кваліфікуючих обставин. Законопроект був підписаний в закон в березні і так перша група співробітників, які кваліфіковані дев’ять місяців тому буде втрачати свої субсидії в грудні цього року. З плином часу, буде набігає хвилі безробітних людей, що кидають навчання програми субсидування і, здебільшого, втрачаючи свою медичну страховку, тому що повну премію COBRA є недоступним. Там була розмова про спробу поставити новий законопроект через законодавчий орган продовжує термін субсидію до дванадцяти місяців або за його межами. Але, в самий розпал обговорення реформи охорони здоров’я, немає апетиту до даного питання, а також. Тому у нас є іронія в поштовх, який Вашингтон, щоб забезпечити прикриття для маси близько 50 мільйонів дорослих американців, які не мають медичної страховки, у разі успіху, занадто пізно, щоб забезпечити безперервність страхування для цих безробітних. Це не означає, що немає ніякого дешевого медичного страхування там. Для незастрахованих осіб з трохи грошей, очевидний варіант є термін страхування. За кілька доларів на місяць, основні кришку можна ввести в дію протягом обмеженої кількості процедур. У цей час деякі страхові краще, ніж відсутність страхування.