є охорона здоров’я issurance непотрібні витрати

Багато хто думає, що медична допомога IInsuranceis трата грошей. Люди можуть думати, що їхні витрати на медичне обслуговування буде постійно бути крихітними або розумним. Вони, можливо, вважають, що їх авто Покриття платитиме за їх медичного обслуговування, або що вони можуть бути оброблені, навіть якщо вони цього не роблять ppossessIInsurance

Ваше здоров’я історія є хорошим показником того, чи дійсно у вас з’являться проблеми охорони здоров’я в найближчому майбутньому. Якщо ви завжди були здорові, у вас є більше шансів на здоров’я не потребують наступного року в порівнянні з людиною, яка має історію більше весь час.

Однак, багато хто, які страждають діабетом, високим кров’яним тиском або навіть серцеві напади були бездоганною історії хвороби догляд за десятиліття. Тоді вони захворіли і, можливо, залишився хворий або навіть померли.

Ваш хороший медичний догляд історію не дуже добре передбачити майбутні травми. Абсолютно здорова людина може послизнутися на дитячу іграшку і падають вниз по сходах або стався нещасний випадок при фізичних навантаженнях.

може ваше авто кришку плану оплатити витрати охорони здоров’я?

Ваш автомобіль страховий поліс пропонує обмежену Issurance для ваших витрат на охорону здоров’я. Ваше авто план забезпечення може оплатити медичні витрати тих, можуть призвести до травм у разі аварії. Тим не менш, так як ви не можете тримати себе юридичну відповідальність за ваші власні витрати на медичне обслуговування, це охоплення є неповним, коли мова заходить про ваших витрат на охорону здоров’я. Навіть авто з політикою “не з вини” Обкладинка зазвичай обмежують цей вид страхування до кількох тисяч доларів за аварії.

буде страхування вашого завдання покрила тебе?

якщо ви травму на роботі, є хороший шанс, що робітники вашого роботодавця про відшкодування або зобов’язання забезпечення буде оплатити витрати на медичне обслуговування. Але це рідкісне захворювання або хвороб, які будуть покриті відповідальності політику роботодавця.

Звичайно, коли ваш роботодавець надає медичну страховку для себе, ще багато ситуацій, ймовірно, будуть покриті.

буде ставитися до вас лікарні, навіть якщо у вас немає кришки?

У багатьох випадках ви можете отримати медичні послуги з лікарні чи Ви належати медичному страхуванню. Є великі недоліки. Одним з них є обмеження на медичне втручання, а інший за потенційним знищенням вашого кредиту.

Більшість лікарень будуть лікувати незастрахованих пацієнтів, які ходять через свої двері в період після серцевого нападу. Більшість лікарень будуть ставитися до тих, хто потребує негайної допомоги медичної допомоги в надзвичайних ситуаціях. Однак, як тільки криза закінчиться, вони, ймовірно, щоб зупинити догляду за якщо ви не можете платити за це.

Якщо лікарня робить ставитися до вас, коли у вас немає медичного страхування медичної допомоги, ймовірно, не бути вільним. Вони чекатимуть paidand якщо ви не можете оплатити рахунок, події та його вартість може висіти над вашою головою, як темна хмара протягом багатьох років.

уряд може оплатити медичні витрати?

У деяких випадках соціального страхування або Medicaid покриє Ваші витрати на медичне обслуговування. Проте мало хто готуватися. Тільки деякі захворювання і розлади претендувати на виплати з соціального забезпечення. Medicaid поширюється тільки на тих, хто має дуже низький активів і доходів.

Політика страхування автомобіля або іншої відповідальності або політики держава може покрити ваші витрати охорони здоров’я в деяких сценаріях. Тим не менше, тільки комплексний план медичного забезпечення догляду дасть вашій сім’ї безпеки, знаючи, що основні хвороби або нещасного випадку не зруйнує вашу здатність претендувати на отримання кредиту.