є мобільний телефон страхування коштує

Хоча страхування Вашого дому та Вашого автомобіля розглядаються більшістю як необхідно, протилежне можна сказати, для мобільних телефонів страхування. Страхування мобільного телефону розглядається як розкіш і те, що ви можете обійтися. Тим не менш, страхування вашого мобільного телефону може коштувати і може заощадити вам гроші. Ось кілька порад, які допоможуть вам вирішити, чи буде мобільний телефон страхування є правильним для вас.

Скільки це буде коштувати?

Мобільний телефон страхування є відносно недорогим, з кришкою починаючи приблизно £ 25 на рік і збирається до £ 100 в залежності від рівня покриття, що ви хочете.

Способів Отримати застраховані
Два шляхи ви можете дістати мобільний страхування, щоб купити страховку від вашого постачальника або ефірного часу, щоб піти до зовнішнього джерела страхування. Очевидна перевага використання вашого провайдера ефірного часу є те, що всі ваші витрати на мобільний зв’язок є з однією компанією. Це означає, що ви можете зателефонувати, щоб скасувати ваш телефон, якщо він буде втрачено чи вкрадено, і отримати новий телефон відправлений відразу. Звичайно, недоліком є ​​те, що вартість і рівень покриття ви отримуєте може не збігатися з тим, що вам потрібно або ви готові платити. Найкраще ходити по магазинах навколо, перш ніж купити будь-який мобільний телефон страхування.

Особливості мобільне страхування

При пошуку мобільного телефону страхування існує ряд особливостей, які Ви повинні шукати. Головною особливістю страхування має бути заміна ваш телефон повинен небудь статися. Більшість страхових полісів запропонувати це, хоча ви повинні заплатити переплату на деякий час як інші тільки пошлемо вами другого телефону рука аналогічної специфікації. Ще одна особливість, ви повинні дивитися на це прикриття для несанкціонованих дзвінків по телефону телефон буде вкрадений.

Переваги мобільного телефону страхування

Переваги мобільного телефону страхування в тому, що ви застраховані, якщо ваш телефон буде вкрадений, яке стає все більш поширеним явищем. Втрата або мають телефон вкрадений можуть коштувати сотні фунтів, тому що підміна фактичного телефон коштує набагато більше, ніж отримання контракту. Крім того, ви ризикуєте маючи величезні телефонні рахунки запустіть на вашому вкрадений телефон, якщо ви не повідомите про це швидко. За невелику суму грошей кожен рік це має сенс, щоб отримати мобільний телефон страхування.

альтернативи

Хоча мобільний телефон страхування є гарною ідеєю, якщо ви когось, хто ніколи не втрачав свого телефону або просто не прийняти його дуже багато, то ви не могли страхування. Якщо ви тримаєте замок безпеки на вашому телефоні, то ніхто не може отримати доступ до нього вона повинна бути вкрадений.
Крім того, можна застрахувати свій телефон під ваші Страхування домашнього майна близько £ 30 на рік. Якщо прибрати політику “всі ризики” ваш телефон застрахований від крадіжки і втрати в і поза домом. Проблема з цим видом страхування є те, що ви не повністю покрита для дзвінків і виплата може зайняти деякий час. Якщо у вас є дорогий телефон, і ви думаєте, що ви можете втратити його, то мобільний телефон страхування це найшвидший і найдешевший спосіб переконатися, що ви компенсовані.