є захист доходів продається найшвидше форма захисту у Великобританії за правильним причин

Коли ви спочатку обираєте Ви потребуєте деякому вигляді доходу БЕЗПЕКА страхування, що це збирається бути нормально, оскільки ви розумієте, що ви, можливо, доведеться стали покладатися на доходи для підтримки певного стилю життя. Є багато з нас, які мають грошові зобов’язання, які повинні бути збережені з, це можуть бути великі питання, як ваш іпотечний платіж, орендної плати, будь-які кредити ви, можливо, або в основному щоденні витрати корисності. Ви також знайдете інші речі, щоб думати про тому числі з свят, спортивних змагань можна побажати взяти участь і в деяких ситуаціях працює ваш автомобіль. Ми хочемо стати в саме місце саме там, де ми можемо підтримувати ці зобов’язання, і це дійсно саме те, де наше здоров’я має першорядне значення, щоб мати можливість зробити це. Як ми всі знаємо, що це насправді річ ми не можемо безпосередньо управління, ми можемо тримати себе здоровим і як відповідати, наскільки це можливо, але ви не можете зупинити хворим або ушкодження здоров’я в деяких ситуаціях. Якщо це трапиться, то всі предмети, які ми перерахували згадувалося раніше, ймовірно, будуть порушені, як ви будете боротися, щоб зберегти оплату на них. Це може, у свою чергу, то мають на увазі, що висока якість існування буде навіть змінити для ваших гірше. Це дійсно для ситуації, що ви могли б подумати про прийняття деяких страхових доходи захисту покриття. Весь приміщення за прибуток страхового захисту є те, що він виплачуватиме вам оподатковується місячного заробітку, якщо ви стикаєтеся вашої власної особистості всередині розміщенні яких ви не можете працювати через хворобу або травму. Коли гроші надійдуть для вас це буде для досягнення цієї мети, як зарплата буде робити нормально, і це до вас, як ви йдете про його сплати. Ви будете часто зустріти, що всередині переважній більшості випадків більшість людей покрити свої основні витрати, тим не менше можливість вибрати, яка ви насправді кришки залежить від вас. Вам також необхідно брати до уваги, що набагато більше, ви насправді охоплюють набагато дорожче страхування буде.
Основною точкою може знадобитися взяти до уваги, коли вивезення охоплення доходів безпеки абсолютно різні для ваших обставин. Найперший може бути кількість кришку ви хочете отримати. Це дійсно повністю визначаються від особи, виймаючи кришку і залежить від того, скільки ви хочете інвестувати в місяць по всьому страхування та витрати, що ви хотіли б, щоб покрити. Ви будете вимагати, щоб вважати, що кількість сплаті податку приходить абсолютно безкоштовно і, крім того, що будь-які інші переваги ви можете отримати в тому числі статутний хворих з оплати буде вирахувано, так що ви не перебуваєте в місці, де дохід може бути отриманий від звалитися хворим. Ви також потрібна вибрати в якості, коли ви хочете припинити політику. Це дійсно ідентифікується в деяких політик, оскільки дата виходу на пенсію або дати закінчення. На деякі політики оптимальний становить 68 багато років поряд з мінімальними зазвичай становить близько 50 років. У разі, якщо прийняти ваш план на 12 місяців ви планували піти у відставку, і ви були, щоб оголосити в ваш план, це означатиме, план потрібно викласти ви до виходу на пенсію.

Ви може також вимагати, щоб прийняти рішення у разі, якщо потрібно, щоб стати програмою, прив’язані до індексів. Коли програма, прив’язані до індексів Що це означає, кількість виплачуваних на місяць підвищать звичайно з RPI (Індекс роздрібних цін) та інфляції. Причина, по якій здається на покласти стратегію, прив’язані до індексів є те, що ви збираєтеся часто виявляють, що з кожним роком вартість проживання підвищується так всередині майбутньому вам може знадобитися більше кришки для досягнення тих же результатів, як якщо б зараз.

Крім того, щоб ці інші важливі місця, які ви хочете, щоб визначити, в який період часу очікування ви хочете у вашому плані. По суті, час очікування період, коли ви хочете, щоб почати доходів стає оплачені. Цей варіант, як тільки знову чисто ваш поряд з коротким ви запитаєте вашого періоду відстрочки час, щоб бути вищою ціною кришку, ймовірно, буде. Ви зможете працювати ваш періоду відстрочки про те, що загальні хворим проводять ви отримаєте від ваших роботодавців. Якщо ваш роботодавець пропонує Вам 6 місяців повний витрачати гроші, якщо ви від функції, то ви можете вибрати володіти 6-місячного періоду відстрочки часу на ваших страхового покриття. Так що ваш роботодавець буде витрачати ви протягом шести місяців, а потім, як тільки це зупиняє ваш дохід політика безпеки може початися і платити вам за що релаксація період це дійсно необхідно. При визначенні навколо загальної суми за кришку у вашій захист доходів програмі, Вам потрібно переконатися, наступного приймаються до уваги, так як вони будуть впливати будь-які оголосити, що ви можете зробити навколо стратегії. Великі приклади це платежі від вашого роботодавця, дивіденди, виплати пенсій, пов’язаних з цим планів страхування, державних допомог або будь-який інший тип доходу ви можете get.You збираєтеся часто знайти зі страховою дохід стратегії охоплення захисту насправді це давно плану і, як правило, здивування резервування або страхування на випадок безробіття охоплення стратегії, які мають тенденцію працювати протягом 12 місяців експлуатації. Ви побачите, що у зв’язку з істиною свої довгострокові є шанс володіння численних вимог протягом усього життя з політикою або ви можете знайти себе, що мають від 1 претензією на план, який може піти повну тривалість в план аж до політики укладає або ти помреш. Ви знайдете правило, загальні виключення на доходи страхових планів безпеки, ви не можете бути в змозі претендувати на цей вид програми, якщо ви безробітний або створені зайвим. Ви також не зможете пред’являти претензії в рамках нормальної вагітності або пологів. Ви також можете зустріти в деяких умовах, що план не буде охоплювати вас у випадку, якщо ви працюєте за кордоном.