є закон про незаконні м’яким драйверів

Витрати на утримання і працює ван була спіралі над місяців після кредитної кризи. Відповідно до Закону про дорожній рух, це злочин, щоб зробити помилкове заяву або приховувати інформацію.

Останні дані свідчать про те, що багато водіїв ван уникають чесного даючи деталі в спробі знизити вартість своїх премій, а інші водіння без кришки.

Джерела на ринку говорять, що водії можуть бути їм важко знайти дешеве страхування ван Спеціальні пропозиції багато в чому через економічного спаду Однак експерти спростували припущення, що кредитна криза призвела до збільшення незастрахованих водіїв на дорогах. Нові дані також показують, що і незастрахованих водіїв нетрассіруемом вбити 160 людей і поранити 23000 щороку.

Галузеві експерти вважають, що подальше покарання за водіння без страховки кілька м’яким. Звіти показують, що один з двадцяти автомобілістів водіння без страховки. Це обходиться чесних водіїв, у тому числі з Ван страхування, на дорозі, за оцінками, 500 млн. фунтів стерлінгів на рік.

Крім того, громадськість вважає, що незастрахованих водіїв не вистежили і, отже, не платитимуть за свої дії. Вважається, що нинішня кара не зупиняє водіїв від свідомо водіння без страховки. Критики також кажуть, що штраф і фіксовані штрафні очки накладаються на ліцензії припускають, що вони призначені для рецидивістів.

Автомобілісти до обличчя більш жорсткі заходи
Останнім часом уряд запропонував, що поліція матиме повноваження, щоб захопити і, при необхідності знищити, незастрахованих транспортних засобів. Цифри показують, що, за оцінками, 1,2 мільйона людей у ​​Великобританії регулярно їздити незастрахованих.

Уряд розглядає можливість дозволяє деяким влади використовувати страхування автотранспортних бази даних (MIB) і водіїв і транспортних засобів ліцензування агентства (DVLA) бази даних для вивчення тих, хто є страховка для тих, хто зареєстрований в якості власника транспортного засобу. Метою є виявлення водіїв без страховки.

Проте, страховики стверджують, що ця процедура і раніше забезпечує лазівки для ван водіїв прагнуть порушувати правила, оскільки вона не призначена для виявлення автомобілістів “запозичення” автомобіль одного. База даних буде тільки ідентифікувати автомобіль як зареєстровані і застраховані.

Водіння без дійсних документів
Противники справжнього закону говорять, що водії фургонів зловили без належних документів, таких як дійсні водійські права і страховий поліс ван має суворо припинятися, щоб утримати інших. Це повинно включати випадки, коли водії не в змозі консультувати своїх страховика існуючих медичних чи фізичних умов, які, швидше за все, вплине на їх здатність керувати автомобілем.

Звіти показують, що страхові компанії в даний час швидко скасувати ван страхового поліса для водіїв, які не розкривають інформацію про будь штрафних очок до брокера при продовженні їх покриття. Тим не менш, деякі автомобілісти стверджують, що вони не знають про існуючі правові вимогою оголосити будь-які переконання, отримані за останні п’ять років, хоча тільки штрафними очками залишаються на ліцензію протягом трьох років.

Багато хто вважає, що існує необхідність для уряду, щоб прийняти рішучі заходи з цієї проблеми. Середній штраф за незастрахованих злочину водіння являє собою частину вартості автомобіля року страхування, який багато хто розглядає як заохочення порушення закону.