є експертом по страхуванню життя схиблений на контролі

Коли ви думаєте про експерт зі страхування життя, що ви думаєте в першу чергу? Які аспекти професійної важливі, які є суттєвими, а які можна зробити, або залишити? Вам судити.
Дивно, як кілька продавців страхових здатні виграти битву контролю у презентації продажів. У цій статті буде показано, як взяти під контроль і збільшити страхових продажів до 200%

хто контролює?
Експерт зі страхування життя дізнається, що або ви контролюєте ситуацію або ситуацію контролює вас. Протягом багатьох років купують тисячі предметів вашу перспективу, знати, як отримати з продавцем, щоб служити їм так само, як клерк в магазині роздрібної торгівлі. Страховий агент не має часу, щоб просто виділити свій продукт, з інформаційно-торговий перспектива того, що ніколи не перетвориться на клієнта як істинний страхового агента ви повинні змінити вашу техніку і ставлення і почати контроль над ситуацією. Якщо ви не можете змусити себе, зарплату роботу або стати клерком роздрібних продажів!

будучи з’їденим живцем
Велика частина продажів люди, як приборкувач левів без батога. Один невірний крок, і все скінчено. Кілька страхових агентів, які виживають розробити інструменти, щоб залишитися при владі. Ви побачите, як взяти під контроль, щоб збільшити страхових продажів 200% і більше. Проте, пам’ятайте, щоб бути досить успішним ви повинні почати модернізацію «веде» і якості страхових перспективи ви бачите. Тоді ви повинні бути в змозі повернути продажу частіше, працюючи тільки на краще веде вас є. Часто це означає, що методи навчання, щоб дізнатися, як відокремити швидко перспективи, які виправдано.

йти на всьому протязі Вас
Через щоденних купівлі / продажу транзакцій вашої перспективи, у більшості цих ситуаціях, якщо це покупець, який це управління. Покупець використовується для ходити по магазинах навколо для продуктів, які вдаряють їх емоційні бажання. Тільки тоді вона відчувають, що ситуація буде правильно вони роблять покупки. Якщо не вони будуть ходити кілька магазинів вниз і подивитися, що вони можуть запропонувати. Вони поклали продажу людей в їх владі. Проте, пам’ятайте, переважна більшість роздрібних продажів людям не виплачуються виключно на комісію або вони не будуть тривати шквал “Мої ноги цілує невпинно” покупців протягом тижня. Вони не схожі на вас, істинний експерт зі страхування життя, а всього лише близько бере.

Більш достовірної інформації про експерт зі страхування життя ви знаєте, тим більше ймовірності люди повинні вважати Вас також експерт зі страхування життя.

Страхування продається
Там немає роздрібних магазинів страхування. В іншому випадку, хтось міг увійти, щоб забрати з верхньої частини стека, страховий поліс, який виглядає привабливо. Вони йдуть до порядку бере за допомогу в її заповненні. Остаточний процедура внесення оплати в касі. На щастя, страхування не є політикою придбаний візуальної привабливості або просто ціна апеляції. Ось чому так багато політики продаються через Інтернет ніколи не відновити, і так багато проблем, коли претензії втрати результатів. Тільки ви, істинний продавець страхування, можете написати страхові поліси, які повторюються з року в рік, і де майже всі відшкодування можуть бути врегульовані до задоволення клієнта.

Як тільки ви починаєте виходити за рамки основної довідковою інформацією, ви починаєте розуміти, що це ще не експерт зі страхування життя, ніж ви, можливо, перша думка.

Не заздріть страхування компаній, що продають через Інтернет або по телевізору, шкода покупцям, бо не знають, що вони роблять.

виявлення як збільшити страхових продажів
Спосіб принаймні в два рази ваш дохід включає в себе один з продажу навик, який кілька страхових агентів кожного майстра. Для цього ви повинні знищити Вашої компанії або злегка зміненою презентації ви зараз використовуєте. Ви повинні розвивати нові гнучкі презентації для ідентифікації клієнтів, швидше за все, купувати у вас. Кваліфікований агент дізнається програв угод. Ви повинні бути в змозі зупинити від продовження презентації. Ви дізнаєтеся, як мати справу тільки з перспективами, які готові вжити заходів.

приймаючи 100% контроль
Людина, яка задають питання є одним під контролем. Перед початком презентації ви дати вам перспективи жовтий блокнот і ручка, і сказати їм, “якщо у вас є які-небудь питання, будь ласка, не соромтеся коротко їх, так що я можу відповісти на них після пояснення політичних вигод”. Дивіться, що було не важко, вимагають контролю, і ви отримаєте його. Якщо вони сміють говорити, нехай питають їх питання. Дайте відповідь: «Це хороший момент, що інші мої клієнти попросили, дозвольте мені коротко, що на моїй майданчику. Я буду переконуватися, що приховати це незабаром “. Потім перейти відразу на крізь. Наступний тест ваших перспективах. “Чи планує я представив для покриття досить великий вашим потребам, або є додаткові переваги Ви бачите важливо? Звичайна відповідь, якби я так не думаю. Тоді зберегти контроль. “Ви зазвичай вирішення питань такої важливості з річною платіж або в розстрочку?

ніяких заперечень чи ви не йдете
Певна кількість перспективи не бажають відмовлятися від контролю, ще 30 хвилин не збирається переконувати їх. Покласти ногу вниз, нічого доброго кваліфікованого страхового агента не збирається дозволити собі ні бути розтоптали. Якщо вони кажуть: “Я хочу, щоб чекати, щоб бачити те, що страховий агент мого сина, каже перший” відповість: “Я не думаю, що він є експертом у моїй професійній області”. “Чи повинен я залишити, вирішувати, що потрібно зараз, або нехай ти син вирішити, що саме вам потрібно “Клієнт заперечення – Я хочу подумати. “Якщо ти розмовляв з усіма вдовами на кладовищі ділянку, багато хто скаже вам, на жаль їх чоловік сказав те ж саме. “Ви хочете, щоб я пішов зараз, або ви хочете, щоб відпочити сьогодні ввечері краще знаючи, ваша дружина не буде цієї проблеми?” Підказка: Дивіться прямо в дружину, кажучи це. Ви перспектива каже: “Я хочу, щоб порівняти ціни”. Ваша відповідь: “Якщо ви купуєте дешеве страхування автомобіля ви отримаєте переваги дешевої претензії на час, тут те ж саме.” “Дайте мені знати, якщо ви хочете, щоб я пішов зараз, як ми можемо відрегулювати ціну і переваги. Я професіонал і дав вам найкраще, я вірю, що можна знайти. ”

Знаючи досить про професійні страхових агентів, щоб зробити твердий, усвідомлений вибір скорочує фактор страху. Експерт зі страхування життя розплачується пізніше окупиться в багато разів ціною, яку вони раніше сплачених.
Це останній з експертів влади. Ознайомитися з цими ідеями, ви будете готові, щоб піднятися на експерта зі страхування життя.