є державними відповідальності і страхування професійної відповідальності одне і те ж

Єдиний вид страхового бізнесу, яке є обов’язковим є відповідальності роботодавців кришку. Це повинно бути на місці, щоб ваші співробітники були належним чином захищені. Є, однак, інші страховки, що, як власник бізнесу, ви повинні дати дуже уважно вивчити. Майже будь-який вид бізнесу повинен мати громадський покриття відповідальності на місці, тому що це ставиться до можливої ​​претензії з відшкодування збитку третім особам.

Дуже небагато видів бізнесу можна сказати, що вони не мають ніякого взаємодії взагалі з будь-якої третьої стороною, яка потенційно може призвести до претензії. Якщо ви працюєте за межами Вашого будинку або якщо ви коли-небудь відвідати клієнти або хто-небудь приходить у ваше місце роботи, то існує потенційна можливість для заподіяння шкоди людині або їх майну. Ці претензії, що страхування цивільної відповідальності призначено для вас захищати.

Страхування професійної відповідальності, з іншого боку, трохи відрізняється, хоча часто набувають у поєднанні з третім захисту цивільної відповідальності. Професійної відповідальності кришка призначена для захисту від інших типів можливих позовів проти бізнесу у зв’язку з професійними послугами вашого бізнесу забезпечує. Цей тип політики є необхідною умовою, якщо ви надасте професійних консультацій чи послуг в професійній якості. Страхування спрямоване на забезпечення Вам у тому випадку, якщо послуги або консультації ви надаєте показані бути недбалим.

Іншими словами, ви будете покриті за Претензії за будь-які збитки, понесені клієнтом в результаті впливу на ваші поради чи послуги, яку ви надали. Якщо ви бухгалтер чи юрист він є обов’язковим для вас мати цей вид страхування на місці, але крім цього, найбільш очевидні приклади видів бізнесу, які вимагатимуть цього кришка областях, як консультанти, архітектори, проектувальники, геодезисти або інженери .

Є всі види можливих сценаріїв, які можуть виникати у зв’язку з вимогами з професійної відповідальності, але вигляд речі, які вам будуть відшкодовані повинні зробити з тим, недбалості або в порушення ваших обов’язок піклуватися, введення в оману або недбале заяву або порушення прав інтелектуальної третьої особи майно. Кришка також може захистити вас від будь-яких акт навмисного обману з боку будь-яких співробітників, що працюють у вашій компанії або афілійованої з ними в деякому роді.

У той час як професійної відповідальності це все про претензії, що виникають в результаті консультацій або послуг, які ви надаєте в ході вашого бізнесу, Страхування цивільної відповідальності більше, щоб зробити з пошкодження майна чи здоров’я людей внаслідок діяльності Вашого підприємства. Замість того, про втрати в результаті професійної послуги ви надаєте, це більше пов’язано з аваріями, які виникають в результаті ви проведення вашого бізнесу.

Вони можуть ставитися до будь-якого, а не тільки клієнтів або людей, що безпосередньо беруть участь у роботі, яку ви робите. Яскравими прикладами є такі речі, як робота на висоті і за межами будівлі і опускаючи інструмент хтось проходячи мимо на вулиці нижче. Це також може, однак, відносяться до власності третіх сторін, наприклад, хтось промокання фарби на всьому протязі їх дороге пальто, тому що ви забули поставити зареєструйтесь, або хтось, спіткнувшись об частини обладнання ви залишили на землю і розбивши їхні цінні ноутбук.

Так цивільної відповідальності та страхування професійної відповідальності тісно пов’язані, але не одне і те ж. Для більшості бізнес це зробить здоровий глузд, щоб мати достатнє покриття для обох типів на місці.