є групового медичного страхування для вас

Безумовно, найдешевший спосіб отримати медичну страховку через план страхової групи. З планами страхової групи, групи людей мають один договір зі страховою компанією. Це майже завжди коштує менше, ніж якби кожен член групи був індивідуальний план. Ви можете думати про це як покупці оптової, а не роздрібній торгівлі. Група має більше купівельної спроможності.

З групою планів медичного страхування, є тільки один контракт, і компанія видає сертифікати окремих членів групи. Таким чином, окремі члени групи заощадити гроші на переваги вони отримають з індивідуальним планом.

Група планує часто мають спеціальне покриття, що б бути дорогим окремі політики. Це тому, що вартість покриття ризиків одного індивіда дешевше за низькими ризиком інших членів групи.

типи групових планів

Найчастіше група плани доступні через свого роботодавця. Більшість компаній пропонують групового медичного страхування пакет для всіх своїх співробітників.

Є кілька основних видів групових планів.

– Повністю застрахована Групи Роботодавця – в цьому випадку, ваша компанія має договір безпосередньо з страховою компанією або ОПЗ. Якщо ви працюєте у великій компанії, це може бути так. Вони платять за групу план і дозволяють співробітникам обрати, якщо вони хотіли б приєднатися.

– Невелику групу Роботодавець – Невеликі компанії можуть вивозити цей тип політики. У цьому випадку, багато дрібні роботодавці об’єднуються у великі групи плану. Ці плани групи призначені для певних галузей, а також страхові внески встановлюються у відповідності з особливими ризиками в галузі. Ця система дозволяє невеликим роботодавців, які інакше не були б в змозі заплатити за великий план групи, щоб отримати один.

– Організація медичного забезпечення – Це також називається ОПЗ. ОПЗ є великою мережею компаній і медичних працівників. Ви можете приєднатися через свого роботодавця. У ОПЗ, співробітники повинні вибрати лікуючого терапевта зі списку, представленого. Якщо у вас є звернутися до фахівця, лікар загальної практики може дати вам напрямок. У цьому випадку, ви обмежені, до якого лікаря ви можете бачити, і обмеження можуть розрізнятися від одного плану до іншого.

як ви отримаєте групового медичного страхування?

Більшість людей отримують групового медичного страхування через їх роботодавців. Компанії не зобов’язані надавати медичну страховку, але більшість компаній, тому що це стандартна практика. Компанія, яка не має допомоги по медичному страхуванню не виглядає дуже перспективним потенційним співробітникам.

Роботодавці зазвичай пропонують різні плани для різних типів співробітників. Деякі роботодавці вимагають від вас бути штатним співробітником для того, щоб мати право. Інші мають обмежені медичному страхуванню для неповний робочий день і за викликом співробітників.

Навіть деякі співробітники, які мають право на плани страхової групи в рамках своєї роботи, воліють приймати скласти індивідуальний план, тому що це відповідає їх потребам краще. Це особливо вірно, коли працівник має сім’ї і потребує більш повного охоплення.

Група планів медичного страхування є відмінним способом заощадити на медичне страхування. Виїзд варіанти, які доступні для вас.