є Меріленд медичну страховку для себе

Є багато людей, які не впевнені, про функції законодавства COBRA і як він приносить користь Вашому Меріленд медичного страхування. Якщо ви недавно були звільнені і не мають коштів, щоб постояти за себе, це означає, що немає грошей, щоб отримати медичну страховку теж. У такій ситуації, ви навіть не хочете відправити гроші на ваш попередній роботодавець для отримання переваги медичного страхування. Але тоді, це те, що вам потрібно зробити. Ви, ймовірно, будуть покриті страховим Меріленд медичного COBRA плану або поліс страхування здоров’я, яке, що надаються роботодавцем.

Від вас вимагається для здійснення платежів у страхові внески і як тільки ви зробите це, ви можете залишатися на охоплених COBRA вигоди не платити за нього будь-які промахи. Ви будете мати право на всі ці переваги завдяки страхової план вашого колишнього роботодавця.

яким кобра вигідно?

COBRA це план, який переглянув нюанси медичного страхування. До 1986 року втрати роботи склали втрати медичну страховку для себе, а також ваші члени сім’ї, які, ймовірно, будуть покриті вашим роботодавцем. COBRA акт – Консолідований бюджет Омнібус примирення закону – був прийнятий в 1986 році для надання працівникам право переносити медичного страхування, що надаються роботодавцем. Сенс у тому, що ви можете отримати подібні пільги – але це має виходити від власної кишені. Наскільки Меріленд медичного страхування, то, COBRA вимагає вашого колишнього роботодавця, щоб забезпечити покриття для медичного страхування для вас, а також ваших утриманців.

Умовні покрита кобри

Хоча є певні умови, для яких необхідно, щоб претендувати, це набагато краща альтернатива, якщо ваше здоров’я страждає часто. Умов або параметрів для визначення права включають в себе:

Загибель працівника
Відкладати або звільнення чи припинення без співробітника буття у вині
Скорочення робочого часу працівника з причин, не грубі проступки
Розлучення подружжя або юридичний поділ
Діти, які втратили свої залежне становище в той же час дії плану
Якщо працівник має право на Medicare

Положення медичного страхування продовжується на COBRA застосовні до приватними роботодавцями, які мають як мінімум близько 20 співробітників. Він також є частиною роботи держави, а також місцева влада забезпечити покриття за планом COBRA. Є певні положення медичного страхування, які не відносяться до програм, які федеральний уряд або спонсори церкви спонсорські плани.

У випадку якщо Ви попереднього співробітника, який ще не отримав переваги продовження, розширеної COBRA страхування здоров’я, ви повинні погодитися платити страхові внески з плану, який так довго ваш співробітник робили. У випадку, якщо ви втратите право на охоплення групи, шукати альтернативу. Спеціальні опції реєстрації дозволяють реєструвати, не чекаючи для реєстрації сезоні.