я покрита страхування подорожей і стихійні лиха

Дешеві щорічне страхування подорожей є дуже популярним серед відвідувачів Великобританії свято, дозволяючи їм подорожувати, коли і де вони хочуть, не турбуючись про бронювання туристичного страхування для кожної окремої поїздки. Багато людей вважають, що їх дешеві страхування подорожей буде охоплювати їх від будь-якої несподіванки, але це не той випадок. Є багато винятків у середньому документа страхування подорожей, і один з найвідоміших, але найменш вивченої з них є “форс-мажорних” винятки. Що компаній страхування подорожей на увазі під форс-мажорні обставини? І те, що не можуть бути охоплені вашої щорічне страхування подорожей?

Що таке “стихійні лиха”?

Традиційно, “стихійні лиха” був стандартний положення про виключення, який показав у багатьох різних видів страхування, поїздки, житло, майно і так далі. По суті, мова йде про “раптової і насильницької стихійного лиха, які не могли ні передбачити, ні запобігти”, зазвичай це означає, стихійних лих, таких як:

• ураганів і буревіїв
• Блискавка бурі
• повені
• землетруси і виверження вулканів

Масові спалахи інфекційних захворювань також часто класифікується як “стихійне лихо” (можливо, якоюсь біблійної посиланням на сім виразок стародавньому Єгипті!). По суті, виключення означає, що якщо подія класифікується як форс-мажорна обставина, будь-які витрати, які можуть виникнути в результаті він не може бути покрита вашої страхування подорожей, і ви не будете мати права на будь-яку компенсацію від вашої страхової компанії .

В даний час, фактично “форс-мажорних” виключення не завжди в страховий поліс, але більшість страховиків ще є подібні винятки в місці під різними назвами, наприклад, “стихійні лиха”. Це може здатися рутиною, але ви дійсно повинні читати ваш Поліс страхування подорожей, перш ніж ви йдете – Якщо ви думаєте, що ви покриті за щось, і у вас немає, ви могли б у кінцевому підсумку платити чималі гроші в медичних і транспортних витрат . Коли Катріна обрушилася на Новий Орлеан і Флорида, сотні відвідувачів свята виявився спійманий, не можуть претендувати на компенсацію за понесені чи скасування їхньої поїздок.

Якщо ви їдете в місце, яке має ризик стихійних лих, переконайтеся, що ви говорите з вашою компанією страхування подорожей, щоб переконатися, що ваша страхова буде захищати вас.

А як щодо військових дій і терористичних актів?

У той час як стихійні лиха є одним з найбільш відомих положень винятку, у міжнародних сьогоднішньому кліматі, тероризм також загальні винятки. Багато чого, як стихійні лиха, якщо ви нести витрати, або ваше свято скасовано через тероризму, ваша туристична страховка може виявитися недійсним. Якщо тероризм становить потенційну небезпеку для вашого призначення вибір, переконайтеся, що в усьому світі туристична страховка покриє вас від актів тероризму – деякі страховики надають такого роду захисту, але багато хто цього не роблять.

Більшість туристичного страхового поліса будуть недійсні при серйозних громадянських заворушень або якщо почнеться війна в країні, в той час як ви подорожуєте там – Іноземні веб-сайт Управління є кращим місцем для відвідування, щоб перевірити на політичну стабільність вашого відпочинку, оскільки вона забезпечує актуальну і достовірну інформацію про потенційну небезпеку кожній країні у світі.