я повинен інвестувати в цілому поліс страхування життя

Якщо у вас є люди, які залежать від вас за доходами, як чоловік чи діти, які мають страхування життя є гарною ідеєю. Якщо б ви були, щоб скоротати передчасно, ваша сім’я зможе продовжувати жити так, як вони звикли. Без страхового поліса втрати доходу в разі вашої передчасної смерті також може означати втрату будинок для своєї родини або втрата вища освіта для ваших дітей. Поліс страхування життя не допускав би, що, якщо що-небудь трапиться з вами, але з такою кількістю різних видів страхування життя, це може бути важко прийняти рішення.

Є багато різних типів полісів страхування життя, але вони взагалі кажучи, будуть розділені на дві категорії. Цілий поліса страхування життя або термін страхування життя. Вся політика страхування життя буде залишатися в силі протягом всього вашого життя, до тих пір, поки ви продовжуєте робити щомісячні преміальні виплати. Термін страхування життя добре протягом певного періоду часу, а потім його закінчення.

Страховий агент скаже вам, що весь інвестиційний страхування життя є кращим способом піти. Він ніколи не закінчується так що ви завжди будете охоплені. Він будує грошову вартість і може бути використана в якості інвестиційного інструменту. Гроші на ваш рахунок росте податків відкладено. Якщо ви коли-небудь мали потребу в грошах ви могли запозичити проти вашого поліса страхування життя. Все це звучить як хороші аргументи для прийняття цілого інвестиційного страхування життя і для багатьох людей це таке, але для декого це може бути краще піти з терміном поліса страхування життя.

Термін страхування життя може дати вам велике покриття для substancially менші гроші. Щомісячні виплати премії за термін життя політики тільки частина того, що це буде коштувати для цілого життя політика. Це правда, що довгострокова політика життя не закінчується в деякий момент, але якщо ви думаєте про це, що не може бути проблемою. Якщо вам потрібно страхування життя, щоб переконатися, що у вашій родині є місце, щоб жити, і що ваші діти отримують в коледжі, термін страхування життя, безумовно, може служити цій меті. Якщо термін дії страхового поліса триває досить довго, щоб побачити ваші діти закінчити коледж і триває, поки ваш будинок не виплачується в повному обсязі, то страховий політики зіграло свою роль, і ви дійсно не потрібно страхування життя більше.

На гроші, ви економите в щомісячних преміальних виплат на термін життя політики ви можете зробити свої власні інвестиції для зростання готівкових грошей, такі як облігації або пайові інвестиційні фонди і т.д. Ви отримаєте кращу віддачу від своїх інвестицій, ніж при роботі з цілим поліс страхування життя, тому що полісів життя приходять з різних зборів, комісій і зборів, що більшість інших інвестицій немає.

Страхування життя саме по собі є дуже розумний хід, щоб захистити свою сім’ю, але ви можете хотіти думати двічі про цілому інвестиції зі страхування життя. Для деяких людей, все життя це відмінний варіант, але це не найкращий для всіх, в будь-якій ситуації. Іноді термін є кращим вибором. Ви можете проконсультуватися з фінансовою планувальником, перш ніж приймати рішення, але ви можете бути добре обслуговується термін страхування життя і поставити істотну економію з вашого сплати страхових внесків до інших інвестиції.