я повинен купити похорон страхування

Похорон страхування сидить під однією парасолькою, як страхування життя, страхування захист доходів і травми страхування, і була широко розрекламована на австралійському телебаченні. Нам усім доведеться похоронах один день – так чому ж не похорон страхування більш популярним або загальні інвестиції? Ми досліджуємо, коли ви повинні і не повинні, купити похорон страхування.

Чи є у вас хронічні захворювання?
Для тих, з хронічними захворюваннями, страхування життя, як правило, занадто дорого. Похорон страхування є фантастичним чином, щоб забезпечити Вам не створюють навантаження для вашої родини після смерті, не звертаючи масивні премій зі страхування життя.

Похорон премій страхування залежить від вашого віку і статі, куріння, і в більшості випадків ніякі медичні питання не ставили. Так що якщо ви не в змозі подати заявку на страхування життя у зв’язку із захворюваннями або високого навантаження міститься на вашій премії, похорон страхування може бути хорошим варіантом для оплати будь-яких накопичених боргів, коли ви минуться.

Чи є вікові обмеження?
Похорон межі страхування віку, як правило, трохи вище, в порівнянні зі стандартним полісами страхування життя, проте вони у різних страховиків так що перевірити відомості про продукт. Так що якщо ви знаходитесь в більш старшому віці кронштейна і не може претендувати на страхування життя, знову похорон план страхування може бути гарною альтернативою.

Ви живете від зарплати до зарплати?
Навіть для тих, хто обмежений бюджетом, Є доступні варіанти особистого страхування. Один з цих варіантів може включати похорон страхування, яке починається від декількох доларів на тиждень – якщо ви можете обійтися без одного блоку шоколад у супермаркеті, ви можете дозволити собі похорон страхування.

У Вас є конкретні побажання з нагоди Вашого похорон?
Якщо у вас є конкретні прохання про твої похоронах, має сенс переконатися, що гроші доступні для їх виконання. Створення адекватних планів страхування похорон допоможе забезпечити вашу відспівування відповідає вашим очікуванням і ваших близьких. Похорон страхування зазвичай дає вам можливість страхування на суму до близько $ 15000 в залежності від страховика. Ви можете, як розрахувати, скільки ви хочете витратити на похорон, і скільки ви хотіли б залишити для вашої родини, коли ви минуться. Роблячи це може допомогти гарантувати, що ви не дуже застрахованих і що ваші похорони страхові внески не занадто високі!

У вас є страхування життя?
Якщо у вас є страхування життя, більшість планів дозволить до негайної виплати на похорони по пред’явленні свідоцтва про смерть. Отже, ви, можливо, не вимагають додаткового покриття похорону, однак це залежить від поліса страхування життя ви тримаєте так що не забудьте перевірити продукт заяву про розкриття інформації.

У вас є достатньо заощаджень, щоб покрити ваші витрати на похорон?
Якщо у вас є достатньо заощаджень, щоб покрити вартість ваших похоронах, ви, ймовірно, не потрібно похорон страхування.

Чи отримуєте ви старше?
Так, я розумію, що це питання з підступом … Ми всі стаємо старше! Тим не менше, якщо ви старше 50 років і в досить доброму здоров’ї, премії за похорон страхування може бути не варто, тому що ви можете подати заявку на поліс страхування життя за той же рівень покриття та премії, як правило, набагато дешевше. Тому, перш ніж прийняти остаточне рішення, чи можна подати заяву на страхування життя в першу чергу. Якщо ваша заява буде відхилена або премій, занадто високий, то похорони страхування може бути правильний тип політики для Вашої ситуації!