я можу повинні отримати страхування автотранспортних засобів

Охоплення страхування автомобіля є не зовсім хвилюючим. Залежно від стану ви проживаєте, це може бути менше або більше частину вашого бюджету, ніж Ваші сусіди через кордони штатів.

Просто, скільки потрібно страхування ви купуєте? Будь страховий агент гідні їх солі дасть вам знати, що ви повинні купити, як багато, як ви можете знайти гроші. Навіть якщо це дійсно дуже хороше правило, мова йде про так корисна, як буття наконечник біржового маклера купити дешево і ринку вище. Це може бути здоровою логікою, проте, це не вам трохи ближче до усвідомлений вибір. Кілька фільтри потребують розгляду, так що ви можете зробити, що усвідомлений вибір. Дуже по-перше, в якому стані необхідної мінімальний захист саме там, де ви живете? По-друге, те, що робить мінімальним покриттям? По-третє, те, що інші покриття пропонується і чи можете ви собі це дозволити? По-четверте, те, що ви зараз захищаєте?

Ви можете використовувати наш простий калькулятор страхового покриття або отримати авто страхування цитатою, щоб побачити запропонований діапазон захисту.

Який мінімальний для вашої держави?

Ви можете отримати актуальну державних мінімальних вимог, слідуючи цим сайтом посиланням і вибрати ваш стан.

Перші дві цифри відносяться до тілесне ушкодження меж відповідальності. Як приклад, 20/40 означає захист до $ 20000 за кожен постраждалий в аварії, до максимуму в $ 40000 вперед всю аварію, а потім ви можете мати з 20/40/10 10000 доларів захисту для проживання шкоду.

Саме те, що мінімуми охоплює?

Тепер, коли ви просто розумієте, що ваші потреби держави, ніж ти дійсно покрита бо як тільки ви купуєте мінімальний? Використовуючи захист визначень, які слідують, розкрити види необхідний охоплення і подивитися, що ваша держава каже, буде прийнято мінімальним.

охоплення визначення

Тілесні ушкодження відповідальності охоплює чужі тілесні ушкодження або смерть, для яких ви можете нести відповідальність. Він також пропонує для будь-якого правова охорона, якщо додаткові святкування в інциденті подає позов до вас. Звітності за тілесні ушкодження могли бути для такого роду речі, як охорона здоров’я платежів, скорочення доходів або біль і страждання. У разі важкої аварії, ви хочете досить страхового покриття рішення проти вас в позові, без шкоди вашій особистою власністю. Тілесні ушкодження відповідальності покриває збитки людям, а не автомобіля. Таким чином, це велика думка, щоб мати такий же рівень охоплення для всіх ваших автомобілів. Тілесні ушкодження відповідальності не поширюється на вас чи інших чоловіків і жінок на вашій політиці. Охорона обмежується до умов і ситуацій, що міститься всередині покриття.

Повна охоплює вашого автомобіля, а іноді й інших автомобілів ви, можливо, за кермом втрат у результаті аварій, крім зіткнення. Як приклад, повне страхування покриває збитки, завдані вашому авто, якщо він дійсно був вкрадений, або порушена повінь, пожежа, або тварин. Платить, щоб виправити ваш автомобіль набагато менше франшизи ви вирішите на. Щоб зберегти свої премії дуже низька, як вибрати франшизу істотні той час як ви відчували себе комфортно необхідності платити з кишені. Покриття обмежений до умов і обставин, що містяться в обхват.

Зіткнення адреси шкоди вашому авто, коли ваш автомобіль хіти, або постраждали від, ще один транспортний засіб, або іншим об’єктом. Платить, щоб виправити ваш автомобіль менше франшизи ви вибираєте. Для підтримки зниження премій, вибрати в якості великої франшизою, коли ви дійсно відчували себе комфортно платити з кишені. Для більш старих автомобілів, думати про видалення цього захисту, оскільки захист, як правило, обмежується готівкою вартістю авто. Покриття обмежений до умови, що містяться в політиці.

Оплата медичних послуг охоплює витрати на охорону здоров’я до вас разом з вашим пасажирів поранені в аварії. Там також може бути захистом, якщо, як пішохід автомобіля ранить вас. Не має значення, хто винен. Охорона обмежується з умовами та обставинами, що містяться в політиці.

Незастрахованих автомобілістів тілесних ушкоджень охоплює тілесних ушкоджень для вас разом з вашим пасажирам, коли інша людина не має страховки або не вистачає страхування в аварії, що це не ваша вина. У деяких штатах, є також незастрахованих охоплення автомобіліста за шкоду, заподіяну Вашому автомобілю. За умови, що великий вибір незастрахованих автомобілістів, це дійсно дуже важливо володіти захистом, навіть у державах з безвинно страхування. Охоплення обмежений до умов і ситуацій, описані в політиці

Особиста захисту травми охоплює всередині зазначених меж, медичні, витрати на похорон із застрахованим, інші в своїх транспортних засобів і пішоходів вразила його. Фундаментальна покриття для власних травм застрахованої особи на першій стороною фундаменту, без урахування провини. Це дійсно доступні лише в деяких штатах.

Відповідальність за шкоду власності охоплює вас, якщо ваш автомобіль ушкоджує людина чужої власності. Зазвичай це може бути свого авто, але це може бути паркан, будинок або будь-який інший резиденції пошкоджені в інциденті. Він також пропонує Вам з правовим захистом якщо інша сторона подає позов до опозиції до вас. Це фантастична концепція купити достатню цього страхового покриття, щоб покрити кількість пошкоджень вашого автомобіля цілком може зробити, щоб ще один автомобіль або об’єкт. Охоплення обмежений до умов і ситуацій, що містяться в обхват.

Відшкодування Прокат Авто охоплює оренди авто у випадку Ваш автомобіль не на ходу або під час вашого автомобіля знаходиться в ремонті через аварію покриттям.