я можу купити зміст страхування онлайн

Купівля зміст страхування онлайн набагато простіше, ніж витрачати вечір разом з вашим місцевим агентом. Ви можете оцінити ціни без праці, але можуть бути деякі небезпеки теж. Всякий раз, коли ви подивіться на онлайн страхування вмісту, ви повинні зрозуміти, що вам потрібно для кращого страхового покриття. Якщо ви не знайомі з політикою, незалежно від того, як дешево ви можете отримати вміст страхування в Інтернеті, ви, ймовірно, зробити деякі лох ДБЖ з вашою покупкою.

Перш ніж купити, спочатку розрахувати, скільки страхування Ви будете потребувати. Більшість людей не мають ні найменшого уявлення про те, скільки це буде коштувати їм освіжати їх будинку, замініть їх одяг і придбати додаткові предмети, як рушники, постільна білизна і навіть спортивних передач. Перш ніж почати, пройти через ваш будинок і зробити список речей, які ви маєте. Біля кожної групи елементів, створюють оцінку. Наприклад, коли ви йдете через спальню, оцінити перші вартість вашого одягу. Потім додайте в постіль, ліжко, комод, а також інших меблів для спальні. Всякий раз, коли ви ходите по магазинах за зміст страхування в Інтернеті, деякі веб-сайти пропонують формі, яка може допомогти вам розрахувати ваші потреби.

Щось ще, щоб думати всякий раз, коли ви купуєте зміст страхування онлайн може бути вершником для відновної вартості. Відновлювальна вартість просто означає, що якщо у вас пожежа або інше лихо, яке завдає шкоди вашій особистою власністю, незалежно від того, як багато ви носите страхування, ви не можете бути в змозі дозволити собі нові “речі”. Настроювачі знецінюються товари за віком якщо у вас немає покриття відновної вартості. Якщо у вас є чотири-річний, $ 800 морозилці або холодильнику знищений в результаті пожежі, ви не отримали б $ 800 придбати новий. Замість цього, регулятор знизить значення через його вік. Потенційно, ви можете отримати всього за $ 100. Вартість заміни гарантує, що ви отримаєте досить платежу замінити холодильник з новою.

Інші речі, щоб думати всякий раз, коли ви купуєте зміст страхування онлайн, чи є політика забезпечує адекватного охоплення для кожного окремого предмета. Всі політики мають обмеження в сумі виплат, які вони пропонують вам для елементів, таких як ювелірні вироби, хутра, електронне обладнання, зброю та предмети колекціонування, щоб назвати декілька. Наприклад, якщо у вас є кількість одиниць ювелірних виробів на суму загальну суму $ 2000, але не один пункт коштує набагато більше, ніж $ 300, ви можете збільшити охоплення для ювелірних виробів, додавши ковдру вершника, який просто збільшує межі. Однак, якщо у вас є один елемент коштує $ 2000, заплановано додати особисті вершника власності для цього елемента. Вам доведеться мати фотографію і оцінки, щоб зробити це, але це явно варто.

Тому що у вас немає агента, вироблення рекомендацій, вам потрібно дізнатися так багато про політику, що ви можете на свій розсуд. Агента, наприклад, припускає, що на додаток до страхування змісту, ви повинні переконатися, що у вас є достатньо страхування цивільної відповідальності у вашому страховому полісі. Частина відповідальності захищає вас в разі відвідувач шкодить собі або себе у вашому будинку і подає до суду на вас. Це не буде коштувати вам багато для вас, щоб підняти відповідальність частини. Ви повинні думати про підвищення, коли ви купуєте вміст страхування в Інтернеті.

Купівля зміст страхування Інтернет можна заощадити гроші, але переконайтеся, що ви використовуєте авторитетних агентств і веб-сайтів. Якщо ви не знаєте про сайт, перевірити його з Better Business Bureau, щоб побачити, якщо можна знайти будь-які скарги. Якщо ви не знаєте про провайдера, піти у відділ вашої держави Страхування веб-сайту. Ви побачите розділ на більшості ділянок, показуючи скарг, поданих проти компанії. Виїзд фінансовий стан компанії, щоб переконатися, що він не тільки надійними, але це також фінансово стійким.