як іпотечне страхування захист може врятувати ваш будинок і забезпечувати свою сім’ю

Дізнайтеся, як це простий і доступний план страхування
Можна створити мережу безпеки для вашого подальшого домоволодіння

Це відбувається весь час. З нізвідки катастрофа непідготовленого сім’єю, коли раптово помирає годувальника. Залишившись без доходу, сім’я потрапляє у важкому фінансовому положенні і виплати по кредиту стає все важче зробити. Незабаром сім’я не може дозволити собі платити іпотеку більше, і вони в кінцевому підсумку втратити будинок до втрати права викупу. Ця реальність стала більш частими в останні роки у світлі ринку житла і спад економіки.

Сумно те, що цей сценарій може бути легко запобігти за допомогою страхового полісу життя іпотечного кредиту. Хоча смерть не могла бути відвернена, результат смерть може мати. Сім’я зможе тримати вдома, бо страхова окупиться суми іпотечного балансу. З терміном поліс страхування життя із зменшенням грошової вартості, яка працює в балансі з основним іпотечним, борг буде погашений у разі смерті застрахованої особи.

Іпотечне страхування захисту в основному термін поліс страхування життя, яка призначена для певного періоду часу з метою погашення іпотеки або інших великих боргу в разі смерті. Початковий премії низькими цінами в порівнянні з іншими страхування життя і ви можете отримати велику кількість охоплення за невеликі гроші. Як тільки іпотека виплачується в повному обсязі, якщо застрахований не вмирає, страхова зупиняється і контракт закінчився.

Важливо розуміти, що іпотечне страхування захист не приватного іпотечного страхування (PMI), що ви, можливо, стикалися з тим, коли ви придбали вашого будинку. Існує велика різниця між ними. Багато людей плутають їх, тому що вони звучать знайомо, багато хто думає, що PMI буде погасити іпотечний так, що їх сім’я може тримати дім у разі смерті застрахованого.

Тим не менш, це не так. Захист приватної іпотеки на користь іпотечної компанії, щоб вони, а не ви, отримає доходи у розмірі іпотечного головним, якщо ти помреш. PMI є на користь кредитора, навіть якщо ви робите страхових внесків, яка дозволяє вашій іпотечної компанії для фінансування вашого будинку на низький початковий внесок.

Іпотечний страхового захисту, з іншого боку, це в ваших інтересах. Це окремий страховий поліс на ваше життя, що буде погасити іпотеку для вас, щоб ваша сім’я може зберегти ваш будинок. Іпотечна компанія як і раніше отримує доходи від страхування у розмірі залишку кредиту, але будинок, вашої родини вільно і ясно.

Настійно рекомендується, щоб поговорити з вашим страховим агентом про інших положеннях іпотечних страхового захисту як втрату роботи гонщика, який платить ваші платежі по кредиту, якщо ви втратили роботу, для того, щоб визначити рівень захисту, який підходить саме вам. Ви зобов’язані зробити це заради себе і Вашої родини, щоб оцінити іпотечного страхування захисту, доступним методом для забезпечення того, щоб ваша сім’я не втратять свої будинки в разі, якщо станеться немислиме.