як інвестувати, використовуючи обліковий запис здоров’я заощадження

Коли людина поступає в медичні ощадні рахунки, він або вона має широкий спектр варіантів на вибір, коли справа доходить до прийняття рішення, де поставити свої заощадження. Як і в ІРА, засобів, депонованих на ощадний рахунок здоров’я можуть бути інвестовані в найрізноманітніші великий інтерес дохідні інвестиції, такі як акції, облігації, компакт-диски, і рахунки грошового ринку.

Ось трохи загальної інформації про потенційних інвестиційних можливостей для інвестицій медичні ощадні рахунки.

Перевірте з аккаунтом заощадження здоров’я

Особи, які бажають вступити в планах здоров’я ощадні рахунки необхідно встановити їх рахунків охорони здоров’я заощадження в банку або інші медичні ощадні рахунки постачальника. Медичні ощадні рахунки відповідають високій франшизи планів медичного страхування, але вони не доступні через медичні страхові компанії, тому що федеральні закони.

Усі банки та інвестиційні брокери мають свої власні принципи і правила про те, що види інвестицій люди можуть зробити через їх рахунки медичні ощадні. Наприклад, деякі банки тільки дозволяють їх членам інвестувати в деяких родин взаємних фондів. Тому, перш ніж створювати медичні ощадні рахунки з певним фінансовою установою, учасники повинні бути впевнені, що вони зручні з будь інвестування параметри і правила, які фінансова установа встановлює.

Гарантовані інвестиції

Коли справа доходить до інвестицій у високі відсотки приносить джерелами, існує дві основні відмінності між інвестиційних можливостей: гарантованих інвестицій та негарантованих інвестицій. Гарантовані інвестиції той, який має зріст, що інвестори можуть покластися. Це зростання є встановленим у відсотках від усієї суми інвестицій. Наприклад, диск є гарантованою інвестицією, тому що гроші, які учасник депозити на CD буде рости на передбачуваній основі протягом певного відрізка часу.

Інші гарантованого інвестиції включають будь-який транспортний засіб, який забезпечує вимірних зростання передбачуваною кількість часу, таких як високий відсоток ощадний рахунок типу схожий на компакт-диск.

Негарантовані інвестицій

Більшість високі відсотки прибутковості інвестицій не буде гарантована. Вони можуть включати акції, облігації, депозитні рахунки грошового ринку, і взаємні фонди. У кращому випадку, кошти, які сприяли в негарантована інвестиції будуть рости, але зростання не передбачувана, так як вона, як правило, визначається макроекономічними умовами.

У деяких випадках, наприклад, з рахунок грошового ринку, інвестор заробить високою процентною ставкою на суму грошей, яку він або вона внесла свій внесок у грошовому ринку. Інвестор не повинен купити що-небудь. Таким чином, інвестор може зняти гроші в будь-який момент, наприклад, коли він або вона починає втрачати принципі.

Однак в інших випадках, інвестору потрібно буде придбати товар, такі як кількість акцій. У такому випадку інвестор повинен буде продати товар, щоб видалити його або її гроші від проведення. Іноді в цьому виді інвестицій, інвестор може втратити гроші, перш ніж він або вона в змозі продати товар.

Здоров’я власникам ощадного рахунку не потрібно робити інвестиції

Всякий раз, коли хтось відкриває медичні ощадні рахунки, важливо для нього розуміти, що грошові кошти, внесені в медичні ощадні рахунки не потрібно бути інвестовано у високі відсотки прибутковості автомобіля. Замість цього, ці кошти можна просто зберегти в якості грошових коштів в рахунок. Коли засоби зберігаються як готівка, вони також легко доступні для використання, коли медичні ощадні рахунки власник бажає використовувати їх для покупки відбірковому медичних послуг або продуктів – або навіть не-кваліфікаційний пунктів.

Особи, які бажають відкрити медичні ощадні рахунки повинні говорити з кваліфікованим брокером медичного страхування для отримання додаткової інформації про здоров’я чи ощадні рахунки, щоб дізнатися більше про їх варіанти, що стосуються їхнього здоров’я ощадні рахунки і відповідної високої франшизи планів медичного страхування, які відповідають їх потребам і стилю життя.