як я можу отримати краще Мічіган авто страховий тариф

Є базові речі, щоб шукати, перш ніж почати думати про те, що краще для вас, коли справа доходить до Мічигану ставки автострахування. Ці основні міркування включають, але не обмежуються типом покриття, що достатньо і задовільною для вашого типу транспортного засобу, частоту вашого водіння на дорозі, і число водіїв, які будуть за кермом автомобіля.

Наступне, що потрібно зробити, це з’ясувати, мінімальний авто страхування відповідальності вимога в Мічігані. Якщо ви збираєтеся отримати Мічіган номерних знаків та реєстрації, ця справа має для вас мати вагонів у кількості 20/40/10. Сенс цього в тому, що у вас є $ 20000 тілесних ушкоджень відповідальності для однієї людини, $ 40000 тілесних ушкоджень відповідальність за всі травми в одній аварії і $ 10000 відповідальності матеріальний збиток.

Мічиган є у восьми положення, коли справа доходить до числа водіїв водіння на дорогах в Сполучених Штатах Америки. Це приблизно близько 7065436 і з цього близько 17% з них не мають страховки. Це причина, чому страхові компанії та відділу державного страхового порадить вам мати страхової вартості, яка буде вище, ніж мінімальна.

На додаток до цього є рекомендації мінімум незастрахованих / недострахуватися автомобіліста охоплення (UM / UIM). Остаточно, якщо ви знаходитесь в штаті Мічіган ви повинні готуватися щось в районі $ 100 000 за нанесення тілесних ушкоджень і $ 300 000 за один нещасний випадок. Рекомендації в змозі були мінімальні вимоги низькі також знаходиться в цьому діапазоні.

Після підтвердження вартості, що буде зручно захистити вас і вашу сім’ю чи повинні бути аварії, ви починаєте шукати страхову фірму, що ви будете купувати їх політики. Для цього вам потрібно буде зібрати цитуючи автострахування від мінімальних трьох фірм автострахування. Вони можуть бути отримані через Інтернет або у телефону або через електронну пошту.

Найшвидший і зручний спосіб зробити це через інтернет. Єдиним недоліком цього середовища є те, що питання, які будуть задані завжди відрізняються в тій чи інший з живого представника. Деякий час ви можете навіть попросити деякі роз’яснення з деяких питань живим представником яких не можливо онлайн.

Легко для живого представника перейти на різні види знижок у них є і пояснити їх, але онлайн все, що вам потрібно зробити, це спробувати зрозуміти, що там написано. Регулярні знижки, перераховані нижче:

(I) знижки безпечним водієм,

(II) знижки для зрілих водіїв

(III) автомобіль-басейн драйверів

(IV) кілька автомобілів домогосподарств

(V) мульти-політики знижок,

(VI) протиугінні пристрої,

(VII), ремені і подушки безпеки

Якщо вам пощастило, щоб претендувати на більш ніж одну з цих знижок, то ваш автомобіль страховий тариф, безумовно, буде зменшена.

Умова для вибору страховий поліс першого захисту і по-друге ціною. Якщо ви граєте в гру швидко ваш вибір охоплення, ви будете шоковані, коли ви, можливо, доведеться платити до тисячі зі своєї кишені, у разі, якщо у вас є серйозні зіткнення. Це дуже необхідно, щоб бути в курсі того, що ви можете тільки придбати страховку в штаті Мічіган від страхових компаній, які мають ліцензію державою з продажу страхування в державі,

Якщо ви зробите помилку, покупка страхового полісу від неліцензійного страхової компанії або страхової компанії за межами держави, можливо, через низьку ціну, Автострахування, штаті Мічиган не дотримуватиметься його.