як чорні технології вікні могли отримати вигоду страхування автомобіля

Більшість людей чули про ті відомих чорних ящиків, які використовуються в літаках, щоб визначити, що йде не так, якщо відбувається нещасний випадок. Ці чорні ящики практично не піддається руйнуванню, що робить їх ефективними загарбників даних навіть у найгірших умовах аварії. Ця чорна технології вікні може бути відмінної використання для компаній страхування автомобілів. Досить велика частина зіткнень чуткам і авто страхові компанії повинні провести ретельне розслідування нещасних випадків для того, щоб обробляти претензії точно. Включення чорні технології вікні в транспортні засоби врятує їх багато часу в розслідуванні.

Чорний ящик, як правило, навіть не чорний, але зазвичай оранжевого кольору. Зовнішньої оболонки чорний ящик буде зроблено з титану або сталі, яка призначена для виживання інтенсивний вплив або тиску. Другий шар для ізоляції в той час як останній є тепловим блоком, який захищає від вогню і тепла. Це робить чорний ящик дуже витривалі від екстремальних аварій, самий жаркий вогонь пеклом і багатьох інших умов аварії. Ізоляція є ефективним для води падає, так що навіть якщо літак повністю занурений, чорний ящик захищатиме всіх своїх записаних даних. Це робиться для однієї дуже важко і корисний інструмент для отримання даних в літаках і будь-яке інше транспортний засіб пересування.

Так, з деякими змінами, щоб змінити його від використання в літаку, так як використовується в автомобілі, що може зробити чорний ящик? І як це допоможе страхового розслідування?

По-перше, чорний ящик вимірює швидкість автомобіля збирався під час аварії. Це допоможе страхової компанії визначити, чи дійсно водій будучи безрозсудним і водіння вище обмеження швидкості на момент аварії. Водіння за обмеження швидкості приписує велике число зіткнень транспортних засобів.

Далі, чорний ящик який записуватиме педалі та операційні пристрої були використані протягом певного періоду часу до аварії. Це допоможе компанії страхування автомобіля визначити, чи дійсно аварія була викликана помилкою водія чи ні. Якщо педаль гальма була натиснута не в той час, або, навпаки, були змінені передач неправильно, то це вплине на захворюваність аварії.

Чорний ящик буде також записувати будь-які інші діагностичні фактів про вашому автомобілі. Було б записати будь-який з деталей механічних функцій в автомобілі. Це допомагає захопити або стався збій на фактичному самого транспортного засобу, яка вчинила пригода.

Це легко зрозуміти, чому чорний ящик у вашому автомобілі буде корисно страхової компанії автомобіль, коли вони обробляють вашу претензію. Є вже деякі автотранспортні засоби, які включили цю технологію чорній коробці. На жаль, багато чого з цього записаних даних була ненадійною, і до цих пір знаходиться в стадії тестування, щоб бути успішно включені в автомобілях. Як тільки це і працює, буде вкрай корисна для автомобіля страхові компанії і, таким чином, створити більш клопоту безкоштовно процесу претензії для застрахованих.