як цілі страхування життя і терміну страхування різних

У мене було багато людей запитують мене, що реальна різниця між цілими і термін страхування життя і який є кращим варіантом
до них. Стільки, скільки мені подобається допомагати, найкраще, що я можу дійсно зробити, це пояснити різницю між ними і про за і проти кожного типу політики. Таким чином, споживач, щоб прийняти обгрунтоване рішення, перш ніж купити.

Страхування життя в цілому дає вам страхове покриття на все життя, поки ваша політика залишається в хорошому положенні. Ви будете мати страхове покриття до віку сто або поки ви не помрете, що настане раніше. Деякі з профі цілого поліса страхування життя, що ви будете також побудувати облікового запису, що має Реальна вартість. Ось як це працює. Частина страхових внесків, що ви робите використовуються для покупки страхування життя, в той час як інша поміщається в ощадний рахунок, який буде накопичуватися інтерес. Ви можете зайняти щодо цього облікового запису, якщо вам потрібно, але ви повинні оплатити його назад. Це дає вам трохи шматок розуму в разі несподіваного ремонту транспортних засобів, перебування в лікарні, ЕСТ. або будь-який інший житті мало надзвичайних ситуацій.

Деякі з мінусів повного страхування життя є те, що це не дешево. Страхових внесків на все життя буде набагато вище, ніж термін життя політика буде. Ще однією проблемою є те, що, як ви стаєте старше особливість ощадного рахунку стає все менш привабливим для молодої людини або пари, це має більше сенсу, тому що вони мають все своє життя попереду, а для когось середнього віку і вище, я б купив і термін інвестувати в іншому місці.

Термін страхування життя є те, що це звучить як «Термін». Це означає, що вона охоплює вас протягом певного періоду часу або термін. Ви можете купити новий термін “, 20 річний термін”, Гарантійний термін, ЕСТ. Хіба я пояснити це досить добре?

Термін охоплення страхування життя також відомий як «чисте страхування життя”, тому що це все, що ви купуєте. Ось ще деякі відмінності між Термін і все життя на відміну від полісів життя, немає ніякої ощадний рахунок, який накопичується або отримати позику під заставу. Ви платите тільки за страхове покриття.

Інший аргумент в тому, що, як говорилося вище, кілька довгострокової політики, такі як Гарантійний термін, можуть бути перенесені, але це вже інша історія. Вам потрібно відвідати мій сайт нижче, і я поясню його там.

Більшість Термін політика тільки для певних часових періодів. Приклад того, як це може бути використано було б для «годувальника» сім’ї, який буде середнього віку, діти виросли, але все ще в коледжі, він або вона приділяє на своїх великих активів, як і їх будинку, ECT. протягом декількох років, і вони потребують деякої безпеки, щоб переконатися, що якщо щось трапиться, все буде піклуватися, щоб родина могла тривати без будь-яких проблем, крім втрати своїх близьких. 10 або 20 рік Термін Політика може бути хорошим варіантом для вигаданого прикладу вище, залежно від своїх житлових умов.

Мої надії, тепер ви розумієте, чому це важко давати фінансові консультації планування для людей, не знаючи їх конкретних обставин. Просто вивчати різницю між цими двома найбільш популярних видів страхових полісів повинні покласти вперед у грі страхування життя. Найкраще для Вас!