як у повній мірі захистити Ваш будинок

Якщо ви шукаєте страхування для Вашого будинку або будь-якого страхування на те пішло, це завжди краще, щоб точно знати, що страхова компанія пропонує Вам, перш ніж підписати пунктирною лінії. Більшість американців є загальне уявлення про те, як страхування працює, коли ви захищаєте вашого будинку, і як більшість форм страхової справи, а також. Але коли справа доходить до справи, кожен страховий поліс відрізняється, і просто знаючи основи не може скоротити його, коли справа доходить до вашого будинку страхування. Перш ніж ви почнете отримувати котирування для вашої страховки, ви хочете бути впевнені, що ви знаєте всі можливі аспекти страхування будинку, або ви можете закінчити з політикою, яка не допоможе вам, коли він потрібен найбільше. Не виховання себе на входах і виходах Страховий Дім може закінчити обходиться Вам в тисячі доларів в майбутньому, або просто зараз через вашу премій. Тут ми будемо говорити про найбільш важливих речей, які потрібно знати про ваше страховому полісі.

Сполучені Штати пережили свій найгірший стихійного лиха вздовж узбережжя Мексиканської затоки в 2005 році, коли вдарив ураган Катріна. Це викликало величезний ситуації в житловій сфері в якості резидентів були дислоковані, які втратили свої будинки, або все вище. Ця катастрофа закінчив тим, що найдорожчі лихом в американській історії, для уряду, так і для страхових компаній. Це також варто було жителям узбережжя Мексиканської затоки сотнями тисяч доларів, тому що багато хто не мали належного страхування житла від своїх активів. Ці громадяни зробили помилку, вважаючи, що страхові компанії були їхні спини, коли справа дійшла до справи, в деяких випадках вони просто не зробили, тому що вони не повинні.

Страховий поліс буквально захист від ризику для вас, але він сильно відрізняється від гарантій захисту, як ви могли б знайти, якби ви були одним із сотень тисяч жителів Луїзіани, які втратили все, що вони пропрацювали все життя за. Критична чого не вистачає в їх страхових полісів було захисту від повеней. У той час як вони, можливо, були захищені від деяких природних причин пошкодження, істинний збиток від Катріни сталося, коли руйнуються дамби і затоплення сталося. Таким чином, для мешканців, що ураган був захистом, але не мали захисту від повеней, вони втратили все, і не було нічого, що хтось може з цим вдіяти.

Найголовніше, що ви повинні знати, коли ви захищаєте ваш будинок, які потенційні втрати можуть ви понесете? Складіть список і включають в себе все, беручи до уваги, де ви живете і можливі небезпеки, які можуть виникнути. Які ваші домовласників страхування буде робити для вас, це надати договір між вами і вашої страхової компанії, що вони захистять вас від втрат “покритий” небезпеки. Якщо ви не поширюється на конкретні небезпеки, і це, на жаль має статися з вами, у вас не буде іншого виходу, зі страховою компанією, урок з великими труднощами вздовж узбережжя Мексиканської затоки.

Ваша страхова компанія допоможе вам у цьому, і ваша політика буде вказуватися, що є і що не поширюється. Майте на увазі, коли ви шукаєте домовласників страхування котирування, немає жодної компанії, яка може охоплювати вас в будь-якій ситуації або всі можливі події. Це, як кажуть Однак, знаючи ваші сприймається небезпеки у вашому будинку завчасно у вас довгий шлях до отримання найбільш доступних і всеосяжних домовласників страхування.