як уникнути 7 найбільш небезпечних пасток довго догляду терміну страхування

Ваші шанси на довге життя значно збільшилася. З цього благословення приходять нові проблеми, такі як як ви будете жити, і якщо ви зможете залишитися у вашому власному домі.

Довгі страхування по догляду термін, який допомагає вам у догляді за себе під час старості, може бути, найважливіше рішення, ви будете робити для іншої частини вашого життя.

Через ускладнення в покупці довго страхування по догляду термін ви повинні бути обережні з 7 найбільш смертельних пасток, які можуть позбавити вас вашої незалежності.

Пастка № 1: Не перевіряючи тлі вашого страхового агента

Це не страхування автомобіля або домовласник політики, які можна перемикати від компанії до компанії. Ви будете робити довгі інвестиції в ваше майбутнє, і ви не хочете витрачати гроші і час.

Просто тому, що у вас є агент вам подобається, хто звертається страхування Вашого автомобіля не означає, що він буде в стані вести Вас через цей складний лабіринт можливої ​​політики. Отримання права агента, який знає, що він робить і чесним життєво необхідна.

Тільки справа з тими агентами, які мають чисті запису. Кращий спосіб досліджувати їх з вашим регулятором державного страхування. Ви також можете перевірити з Американською асоціацією для довгострокового догляду Страхування (aaltci.org)

Пастка № 2: Чи не дослідженні страхової компанії ретельно

Ви хочете, щоб переконатися, що страхова компанія має низький коефіцієнт скаргу, і не має історії збільшенні премій з «класи» чи «групи» страхувальників, а не фізичних осіб.

Перевірка фінансової стійкості в довгостроковій перспективі страховика. Це важливо, оскільки ви будете тримати цю політику протягом багатьох років. Ви не хочете зіткнутися з непостійними фінанси пізніше як ваша страхова компанія всіма силами підняти премії для того, щоб залишитися в бізнесі.

пастка № 3: не купувати податку кваліфіковані політики

Це дуже важливо, тому що ви не хочете, щоб ваші переваги вважається доходом.

Ви також хочете, щоб переконатися, що ви можете відняти деякі або всі ваші вигоди від ваших податків. Це важлива деталь, яка може зберегти вам багато горя пізніше.

Пастка № 4: Не знаючи точно, що ваша страховка включає в себе

Чи буде ваша політика відходу для всіх ваших потреб, або тільки деякі з них? Чи знаєте ви, які з них, або вони приховані в дрібний шрифт?

Наприклад, це будинок престарілих тільки політики чи це покрити ваші догляду на дому витрат, таких як щоденні Засоби життєзабезпечення? Чи зможете ви залишитися у вашому власному будинку, тому що ваші політики платить людям, щоб допомогти вам з вашою їжею, ванни або інші потреби?

Пастка № 5: Не одержують політики, яка інфляції докази

Це може бути вашим найважливішим чинником, так як зростає інфляція витрат. Інфляція є те, що ми можемо розраховувати, тому ми повинні бути належним чином підготовлені для цього, тим більше, що ми дивимося вниз дорога, яка могла розтягнутися на 20 років і більше.

Це важливо знати, якщо ваша політика дає право додавати покриття на пізнішої дати, або якщо ваш охоплення збільшується автоматично.

Пастка № 6: Не маючи можливості повернутися з політики

Чи зможете ви, щоб приховати вашу політику протягом 30 днів з дня покупки?

Ви повинні бути в змозі відступити це ви передумаєте або виявити політика не у ваших інтересах. Не тільки ваша політика повинна дати вам можливість, якщо ви незадоволені, але ви також хочете отримати відшкодування.

Пастка № 7: Не будучи в змозі тримати політику невизначено

Чи можете ви зберегти вашу політику, поки ви платити страхові внески, або умовах компанія не буде в змозі відмовитися від вас?

Ваша політика також включати такі конфіскації вигоду, яка буде продовжувати платити за вашу турботу, навіть якщо ви перестати платити страхові внески? , У яких було не зовсім необхідним і може збільшити ваші премії витрати, але все одно, важливо мати на увазі.