як уникнути страхового шахрайства

Шахрайство безумовно, одним з найстрашніших і нещасних речей, які ви можете випробувати в вашої фінансової життя, особливо коли це пов’язано зі страхуванням життя. Страхування життя, зрештою, призначені для захисту вас і вашої родини у разі, якщо вам потрібно пройти далеко.

Ви довіряєте ці “агенти по страхуванню життя” зі своїми грошима для того, щоб гарантувати, що їх зусилля і послуги захистити вас в деякому роді. Ви розраховуєте на їхню допомогу і в той час, ви опинитеся в них потребують найбільше, вони пропали безвісти.

Це, звичайно, не те, що хтось захоче мати справу, і саме тому ви повинні зробити все, що в ваших силах, щоб боротися з цим вимогливих ситуацію з самого початку.

Наступні включає в себе кілька корисних порад про те, як ви можете уникнути шахрайства та нажитися на захист і послуги, які ви платите в першу чергу. Ніколи не дозволяйте шахрайських агентів скористатися вами, ваші гроші, і ваша фінансова безпека і зруйнувати прогресування захистити себе і своїх близьких.

Насамперед, дуже важливо, щоб задати стільки питань, скільки можливо при погляді на потенційну поліса страхування життя. Це, очевидно, один з найкращих варіантів, ви повинні використовувати, і, звичайно, ви повинні робити це з самого початку процесу покупки. Ви повинні бути абсолютно впевнені, що всі ваші запитання є розумні відповіді, які ви можете використовувати.

Futhermore, тим більше питань у вас є агенти відповідь, тим більше бізнес-моделі та проведенні цього передбачається компанія стає ясно. Роблячи це дасть вам вірний спосіб зловити потенційно шахрайських агента зненацька. Якщо вони не можуть дати вам відповіді, які Вас влаштовує, то ви можете безпечно перейти на наступну компанію.

Ставити запитання і висловлювати будь-які можливі побоювання, що ви можете думати про тримає відкритого спілкування між вами і агентом, а також розвіє будь-які потенційні турботи. Все в процесі повинна залишатися прозорою. Зрештою, вони повинні працювати для вашого бізнесу, і кожен, хто відмовляється відповідати на питання повинні підняти червоний прапор негайно.

По-друге, це добре, щоб знати, що страхові компанії очікують речі з вас. Ви повинні переконатися, що ви повністю в курсі, що ці речі, і як ваш потенційний страховий агент буде впоратися з ситуацією. Якщо у вас є хороша ідея про те, що вам потрібно зробити, в певних ситуаціях, то ви будете в змозі знати, якщо це якісь смішні запит чи ні.

Далі, ви хочете знати, що станеться з вашими потенційними політику, яка в кінцевому підсумку вигоду вам. Це “якщо, то” ситуація два вулиця з двостороннім рухом. Ви не повинні отримувати короткий кінець палиці на цьому, так як це ваше власне страхування, що ви платите, і це повинні допомагати вам, а не заподіює вам біль. У теорії, ви повинні бути одним дарувати і отримувати справедливу суму.

Нарешті, не приймати ніяких рішень, занадто швидко. У більшості випадків у житті, якщо ви поспішаєте в речі, вони не виявляються, а також вони могли б Ви взяли належний час, щоб оцінити все. Зрештою, ти єдиний виробник рішень щодо страхування.

Ці шахрайські агентів, які намагаються продати вам підроблені низької вартості страхування життя представити справу так, ніби ви повинні діяти зараз, щоб отримати багато чого запропонувати. Не обманюйте себе, поспішає, ніколи. Переконайтеся, що ви весь час вам потрібно, а також зробити агентом в питанні знати, що збираєтесь ви не поспішайте.

Момент, коли ви годуєте в їх наполегливі і наполегливі природи і пік проти вашого здорового глузду, ви дозволите їм перемогти. Ніколи не здаватися страхової компанії можливість змушувати вас робити те, що ви не задоволені. Це ваші гроші, ваше майбутнє, і вашої родини вони повинні бути найбільше хвилює. Робота агента полягає в матчі Вам кращий страхування життя за багато потреб, і якщо вони не роблять цього, піти, не турбуючись. Існує занадто багато поставлено на карту, щоб ризикувати втратити все це.