як уникнути претензій на страхування автомобіля

Спад залишив ряд британців зрізати кути в спробі заощадити гроші. Все більше і більше людей в даний час встановлено, що надав невірну інформацію про своїх додатків страхування для зниження витрат, а інші влаштували ДТП в дешевій спробі отримати компенсацію за свої ‘травми’ через страхові компанії.

Але є число простих і юридичні способи, щоб заощадити кошти і уникнути звернення з вимогою вашого поліса страхування автомобіля без необхідності розщедритися тисяч зайвих кілограмів.

Ви і Ваш автомобіль

З більше британців проведення додаткової ваги на їхні плечі у зв’язку з кризою, автомобілісти не в змозі зберегти свої транспортні засоби.

Тиску в шинах – відповідно до ATS Eutomaster, велика кількість британців ризикуєте бути втягнутим у ДТП, будучи не перевірити їх тиском в шинах, перш ніж відправитися в далеких поїздках.

Директор групи операцій ATS Euromaster, Кріс Hufflett, сказав: “Це просто п’ять хвилин роботи, але з нашого досвіду, більшість водіїв не турбуватися.”

“[Це] простий п’ятихвилинної роботою” може в кінцевому підсумку позбавляючи вас від сотні фунтів суму збитків.

Сервіс та ТО – Крім того, число автомобілістів, були не в змозі гарантувати, що вони отримують їх сервісне обслуговування в страху необхідності розщедритися випадку витрати на ремонт. Недавнє опитування, сайт порівняння цін показав, що більше 3 мільйонів автолюбителів диску незаконно з простроченим сертифікатом MOT.

Однак це може виявитися дорожче в довгостроковій перспективі. У разі дорожньо-транспортної пригоди, ви можете виявити, що ваш автомобіль страховий поліс став недійсним. Мало того, що ви повинні платити за збиток, заподіяний людям і транспортним засобам, задіяним, ви можете також загрожує штраф за їзду без страховки.

Ви і дорога
Вибоїни – Спочатку у нас був сніг, лід, і тріщини. Тепер ми залишилися ні з чим, але вибоїни. І з великою кількістю людей турбує вибоїни збитку по Kwik-Fit, автомобілісти звертаються до небезпечного водіння, щоб уникнути їх.

Директор по роботі з клієнтами з Kwik-Fit, Девід Уайт, сказав: “Ями, як на шахтах дорозі, автомобілісти роблять все можливе, щоб ухилятися від них величезне зростання числа з зими означає, що мільйони автолюбителів регулярно рішень. небезпечні рішення за частки секунди, щоб не пошкодити їх автомобілі. ”

Це більш імовірно, щоб ви в аварію залишаючи вам ніколи більше шансів зробити претензію на вашому страховому полісі.

Ви

Цінності – Необхідно, щоб автомобілісти заховати цінні речі вони можуть мати з точки зору потенційних злочинців. Слау поліція недавно з’ясувалося, що 250 повідомили автомобіль зломів можна було б легко уникнути, якби власники автомобілів зайняли свої цінності з автомобіля, наприклад, СБ ЧСА, мобільні телефони, і ноутбуки, а не залишати їх без нагляду.

Інспектор Hurdley Ніки сказав: “Це дійсно неприємно бачити, що цінності як і раніше залишається в транспортні засоби, незважаючи на наші неодноразові попередження”.

Ключі від машини – Крім того, дослідження від страхових А.А. виявили, що більш злодії тепер перемикаються на ключі від машини. “Так як ці автомобілі мають більш складні охоронні пристрої, іммобілайзери і сигналізації, злочинці даний час орієнтація ключі від машини, щоб вкрасти ці транспортні засоби”, сказав прес-секретар фірми.

Тому автомобілісти повинні захистити свої ключі, щоб не стати жертвою крадіжки.

Харчування – Автомобілісти зловили їдять за кермом може бачити їх страхових премій збільшився на 40 відсотків відповідно до AA.

Іан Краудер, А. А. Страхування сказав: “Ми всі винні в їжі або пиття за кермом, але справа в тому, це може бути небезпечно.

Існує пряма кореляція між засуджених за водіння без належного догляду і уваги, і зі смертельним результатом. ”

Водіння в нетверезому вигляді – Пряме страхування автомобіля виявив, що лінія 1300000 автомобілісти вважають водіння в нетверезому вигляді, як пропозиція, щоб уникнути розщедрюватися на таксі.

Меггі ігри, глава Пряма лінія Страхування автомобіля, сказав: “Це турбує, щоб побачити кількість людей, які будуть пити і рухатися, тому що вони відчувають, економлячи кілька фунтів переважує ризик для себе та інших.”

Це може заощадити вам кілька фунтів на деякий час, але в довгостроковій перспективі, як і все інше, це буде коштувати вам більше.