як уникнути економлячи на медичне страхування

Якщо ви провели в будь-який час почитати газети чи дивиться новини по телевізору останнім часом, ви знаєте, що вартість хорошого медичного страхування продовжує зростати. У ці важкі економічні часи, деякі люди навіть обрання зайняти свої шанси і відмовляючись від участі в здоров’я свого плану компанії страхової групи просто тому, що їх частина ріже занадто далеко у своїй зарплати.

Хоча зрозуміло, хочуть скоротити витрати, медичне страхування не місце різати. Так, це витрата, але це необхідний витрата, який може врятувати вас від повного фінансового краху, якщо щось має статися з вами або один з людей у ​​Вашій родині.

Але моя родина дуже здорово, ви говорите? Це вірно, але те, що про аварію? Здорові люди потрапляють в аварії так само часто, як нездорова людина, і немає ніякої можливості передбачити, коли аварія станеться, і саме тому його називають аварію. Ви могли сісти на помилку від кого-небудь з вашої команди боулінг або в офісі, ви можете впасти вашої сходами під час чищення переддень, незастрахованих автомобіліст може зіткнутися з вашого автомобіля. Є дуже багато різних речей, які можуть трапитися, що може тебе в лікарні, що він навіть не має сенсу намагатися перерахувати їх все. І ніхто з них не було б вашої вини, і вони могли досі трапиться з вами, незалежно від того, як здорово ви.

У середньому сім’я роботодавця план медичного страхування в даний час, що роботодавець вартістю більше $ 12 000 в рік, що складає більше $ 1000 на місяць. Це просто частина роботодавця, в середньому. У тому ж говорить, що середня частина працівника для сімейного страхування складає більше $ 3300 на рік. Це майже вдвічі більше, ніж те, що співробітники заплатили за свою частину медичного страхування менше, ніж 10 років тому. І роботодавці, які намагаються кожен трюк в книзі, щоб скоротити витрати і стати більш прибутковим добре знають ці цифри, багато скорочують кути на медичне страхування плани і варіанти, запропоновані для співробітників, і в багатьох випадках вимагають працівників виходити планам з набагато вищою франшизи або набагато вище внеску співробітника.

Однією з причин називають для швидкого зростання витрат на медичне страхування для покриття медичної недбалості і журі нагороди, які робляться весь час. Але інші бачать в цьому причина, чиста дурниця, так як зловживання службовим становищем костюми повинні покриватися за рахунок високої вартості недбалості страхування, що лікарі і лікарні зобов’язані носити з собою, так як саме і чому це підвищить вартість гідного медичного страхування? Ця відповідь не так легко майбутній.

З медичного страхування зростання більш ніж у три рази швидше, ніж заробітна плата зростає, це не дивно, що багато співробітників роблять свою справу і вибирають з групи компанії планів медичного страхування. У багатьох випадках, це з фінансової точки зору рішення, так як ви можете налаштувати свій власний план медичного страхування на конкретні потреби Вас і Вашої родини, і часто отримують все більше і більше уваги, ніж те, що обмежені можливості забезпечити від Вашого роботодавця.

Це, безумовно, варто вашого часу і зусиль, щоб з’ясувати, що саме ви платите через плани вашого роботодавця на медичне страхування, а потім вийти і досліджувати те, що таких же або навіть краще план буде коштувати вам, якщо ви отримали його за своїм розсудом. Переконайтеся, що ви маєте можливість неучасті у план вашого роботодавця, але потім робити математику, і ви можете бути здивовані тим, як набагато більш економічно ефективним свій власний план медичного страхування може бути. Ви вже знаєте, що ви не можете дозволити собі бути без нього.