як угоду з “сиротами” страховий поліс

Часто вихваляли страховиків життя, як жити їхнього бізнесу, індивідуальні агенти також є джерелом комфорту для багатьох страхувальників, хто віддає перевагу справу з знайоме обличчя. У той час як банки, які займаються розподілом страхових мають ту перевагу, широка мережа філій і величезною силою персоналу, індивідуальні агенти як і раніше доводиться левову частку бізнесу. Саме з цієї причини, що компанії зі страхування життя, не соромтеся роздавати прибутковий комісій агентам.

У той час як нагороди робити залучають агентів в орди, немає недоліку в тих, хто ставитися до нього, як неповний робочий день професії і не можуть інвестувати достатньо часу та енергії в ній. У результаті, багато хто воліє піти з професії, залишаючи страхувальників у списку. Фігурки (див. графік) показують, що останнім часом, галузь втрачає значну кількість агентів на рік. Це особливо актуально в поточному сценарії, де змінено нормативні краєвид скоротилася їх доходи від комісій значно.

Тим не менш, не впадайте у відчай, якщо ваш агент падіння жалюзі. Зрештою, він / вона знаходиться всього в трубопроводі між вами, як страхувальником та страховою компанією, і ви завжди можете вибити двері останнім, коли виникне така необхідність. Крім того, страхування регулювання та розвитку (IRDA) виклав стратегії для обробки «сирота» політики, а плани, де початковий оператор недоступний для обслуговування, як правило, називають в галузі. Ось декілька варіантів, які ви можете зіткнутися, якщо ваш агент вирішує дати вам ковзання:

Агент вітру до бізнесу:

У такому випадку, ваша перша зупинка була б ваша страхова компанія. “У всі часи, страхової компанії і її персонал несе відповідальність за надання безперервного обслуговування своїх клієнтів, чи повинен агент доступний чи ні. Якщо агент залишає страхової компанії або вітри свій бізнес, страхова компанія зобов’язана призначити посадову особу для обслуговування політики “, йдеться P Nandagopal, доктор медичних наук і головний виконавчий директор, IndiaFirst страхування життя. Страхова компанія може або призначити іншого агента для обслуговування політики чи може призначити посадову особу в будь-якому відділенні за надання необхідної допомоги страхувальникам.

Як правило, страховики рухати таку політику, щоб у власній групи, створені спеціально для цієї мети. “У ці дні, компанії намагаються не виділяти бізнес з іншими агентами, тому що багато хто може бути не зацікавлені, враховуючи, що перший рік комісій вже були б виплачені”, додає Rahul Аггарвал, генеральний директор Optima Брокери Страхування. Для страхувальників, отже, мало що зміниться в таких випадках. Страхова компанія зазвичай натякає їх про зміну, просячи їх, щоб встановити прямий контакт, коли це необхідно.

Інший можливий сценарій, де агент вирішує розірвати агентський договір з вашої страхової компанії, але вважає за краще вести з його іншими консультативними бізнесу. “Якщо агент обслуговує політику, принаймні п’ять років, страховики нехай вони зберігають право на отримання оновлення комісій. У цьому випадку, технічно, політика не буде сиротою політики. Агент може продовжувати обслуговувати політику “, пояснює Віні TALUJA, головний співробітник Bajaj Столичної страхової брокерської.

банком-агентом і страховиком частини способів:

Банки відіграють ключову роль у продажу страхових полісів і вносять значний внесок бізнесу страховика. У недавньому минулому, багато банків розірвали зв’язку з розподілом страхових компаній, або перейти до більш вигідних партнерських відносин з іншими компаніями або ризикувати в себе страхування простору. Ця зміна може означати неприємності для страхувальника колишнього страхового партнера банку. “Це може бути проблемою, тому що банк відмовить вам, як правило, з посиланням на небуття агентства”, вказує Аггарвал Optima страхуванню. “Політика потім перейде в режим сиротою. Змінено лояльності викликали деяку кількість турбулентності “, погоджується TALUJA Bajaj Capital. “Тим не менш, страхові компанії, які втратили банківських партнерів, як правило, стають особливо позитивним в управлінні такої політики, оскільки вони зацікавлені у підтримці високої стійкості.” Кількох страховиків створили колл-центри для задоволення таких полісів.

незадовільні послуги агента:

Тоді, не може бути випадок, коли страхувальники самі по собі можуть бути зацікавлені, щоб припинити надання послуг їх існуючого агента і перейти до іншого, якщо вони не задоволені якістю послуг, пропонованих. Знову ж, це може бути не дуже легко. “Життя страховики, як правило, неохоче діяти на цьому. Якщо ви скаржитеся, вони можуть взяти на себе обслуговування себе, але може продовжувати платити комісію агентові “, говорить Аггарвал. “З вашого боку, ви можете написати в компанію питати зміна. Потім страховик повинен обробляти вашу політику безпосередньо. Вони можуть також прийняти рішення призначити іншого агента, але залучення іншого агента за вашим вибором виключено “, додає Girish Батра, голова та керуючий директор, Net Ambit, розподілу фінансових продуктів компанії.

взяти відповідальність за свою політику:

Нарешті, ви повинні пам’ятати, що агент не зовсім незамінний, коли мова заходить про політику обслуговування. Звичайно, агенти утворюють дуже важливим гвинтиком у колесі тут – на додаток до продажу політики та забезпечення доставки політики та пов’язані з ними документи, які вони надають цілий ряд послуг. Вони необхідні, щоб допомогти вам з оплатою поновлення внесків (а також напрями нагадувань при необхідності), забезпечуючи надходження Для того ж, організація, щоб отримати зміни (наприклад, зміна адреси, номінації і т.д.) зроблені, виконання Ваших розпоряджень з переключення коштів, поповнення, часткове зняття, політика капітуляції, і допомагає вам утриманців з процесом претензій у разі вашої смерті. Але, у вас завжди є вибір справу з компанією безпосередньо для цієї мети, незалежно від того, ви задоволені послугами вашого агента чи ні. “На практиці, однак клієнти купують політики від агентів, вони наближаються до страхових компаній безпосередньо по телефону / e-mail / Інтернет, щоб скористатися політики обслуговування. Всі страхові компанії створили процеси безпосередньо мати справу з клієнтами у випадку будь-якого обслуговуючого запити “, підводить підсумок Nandagopal.

Джерело: [економічні часи]