як термін страхування життя котирування є недорогий варіант страхування

Існує ніяких сумнівів, що страхувати себе від смерті є однією з найбільших проблем, які люди. Причина проста, що для багатьох людей, це спосіб забезпечити деяку фінансову безпеку для близьких. Серед найбільш популярних варіантів є термін страхування життя, цитати, для яких вважаються найбільш економічно ефективним

Є багато різних типів страхових полісів на вибір, але структура довгострокової політики забезпечення низької вартості страхових премій, що може поміститися практично будь-який бюджет. Крім того, тимчасовий характер цієї політики означає, що страхувальник ніколи не прив’язані до 30-річний контракт зі страховою компанією, як у випадку з альтернативної політики.

Але, як і всі фінансові контракти, є аспекти до цього виду страхування життя, які слід враховувати, перш ніж вирішити, якщо вона дійсно підходить вашому способу життя і вимоги до покриття.

термін страхування життя пояснив

З такою великою кількістю страхових полісів на вибір, може бути деяка плутанина, наскільки недорогий термін котирування страхування життя в порівнянні з альтернативою. Насправді, це оригінальний вид поліса страхування життя і, отже, досить проста.

Для початку, виплати проводяться за фіксованою ставкою над тим, що відомо як у відповідний період часу. Що це означає, що протягом узгодженого періоду, політика буде охоплювати платника, але як тільки цей період закінчується, покриття закінчується. І тому що ризик виплати протягом цього періоду менше з універсальною життя політика, низька страхова премія вартість стягується.

Термін страхування життя може варіюватися від одного року до 10 років до 20 років, і якщо застрахована особа помирає протягом цього періоду, бенефіціари отримують компенсацію. В кінці терміну, застрахована особа може вибрати для розширення сфери охоплення. Так, страхувальник має ефективно максимальний контроль.

тримати ціни низькими

При пошуку термін страхування життя котирування, існує цілий ряд питань, на які має бути дана відповідь, що безпосередньо впливає на премії, що страхова компанія буде створена. Здебільшого вони мають відношення до здоров’я і спосіб життя, так як ці аспекти, які можуть безпосередньо впливати на тривалість життя людини.

Наприклад, курців і сильно питущих вважаються великі ризики в страховій компанії, так що премія буде вище, для цих людей. Але низька вартість страхових премій доступні для любителів спорту, некурящі, чай-totallers, і ті, хто активний спосіб життя.

Інші аспекти, які впливають на розмір премії нараховується на страхування життя є вік, рід занять, стан здоров’я і навіть місця проживання. Старі кандидати будуть розглядатися як більш імовірно, щоб скоротати в строк, а ті, хто небезпечних професій або видів, які нещодавно зазнали серйозної операції (наприклад, операції на серці), також розглядаються як високого ризику.

Недоліками термін страхування

Ключовим терміном пам’яток страхування життя котирування моментом є те, що умови оплати і може вписатися в практично будь-який бюджет, і що істотна характер виплат порівняно з щомісячних внесків робить його найбільш корисний варіант страхування.

Але є деякі недоліки цього виду страхування політики теж. Наприклад, навіть при низькій вартості страхових премій, відповідальність лежить на страхувальнику відновити політику, коли термін актуальності добігає кінця. Якщо вони забувають продовжити, то вони залишилися без покриття.

З іншого боку, постійний поліса страхування життя проходить до самої смерті, так що покриття є постійним. Крім того, цей вид страхування може закінчитися і без виплати, тобто внески ніколи не повертаються.