як страхування на випадок інвалідності корисно мати

Багато хто з нас не дуже зацікавлені в концепції інвалідності страхування. Справді, багато хто вважає, що це не важливо взагалі. Вони просто думають, що це просто непотрібних витрат і вони ніколи не знадобиться. Згідно з доповіддю, більше 80% працюючих людей в США не користуються політики чи не підпадають під політику адекватно. Це вказує на людей дуже багато знають про переваги такого страхування. Дозвольте мені розповісти вам інвалідності страхування є дуже важливим, особливо з урахуванням інтересів простої людини. В епоху високої інфляції і неповороткий відновлення після глобального економічного спаду, страхування на випадок інвалідності допомагає економити на грошах в той час, він потрібен найбільше.

Страхування по інвалідності дуже схоже на страхування життя, де ви передаєте ризики від себе комусь ще. Читайте далі, щоб знати, що

Переваги страхування з непрацездатності є:
Інвалідність просто означає, що ви не в змозі продовжувати роботу з причини хвороби або хвороби. І в такі момент часу, ви б консультуватися з лікарями або богів не дай отримати зізнався в лікарню. Вам доведеться викласти багато грошей, щоб відновити найближчим часом. Але у випадку довгострокової інвалідності, скажімо шість місяців або близько того, витрати на лікування можуть просто забирають на вашому бюджеті. Іноді, можливо, доведеться викласти гроші, які ч / вона зберігала для його / її майбутньому або деяких особливих випадків. Якщо у вас є політика щодо інвалідів страхування, ви повинні отримувати певний розмір заробітної плати, щоб ваш відновлення гладкою і клопоту безкоштовно.

Політика, як сказано вище, охоплює широкий спектр інвалідності, які можуть бути класифіковані як короткострокові допомоги по інвалідності та довгострокові допомоги з непрацездатності. Ці переваги мають намір сприяти осіб залежно від їхнього вибору і потреб. Як термін передбачає, короткострокові допомоги по інвалідності означає фінансову допомогу для короткострокових інвалідності. Аналогічним чином, тривалої інвалідності для тривалої інвалідності.

Більшість роботодавців надають своїм співробітникам страхування. Але є багато компаній, які не забезпечують цей об’єкт. Співробітників, в цьому випадку, можуть скористатися від політики відкритого ринку. Це дозволяє одному є багато варіантів і ч / вона може зробити справу відповідно до його / її потреби чи бюджету.

Існує також засіб високої межі страхування на випадок інвалідності, що означає, можна збільшити обсяг грошей, які будуть затребувані. Ця схема досить хороший для людей з високим рівнем доходу. У відповідності з політикою, можна скористатися 60% від доходу, незалежно від рівня доходу.

‘Key страхування по інвалідності термін “є також свого роду допомога по інвалідності, але в основному націлене на роботодавців. Такі схеми надання фінансової допомоги роботодавцям у разі постійної втрати будь-якого співробітника у зв’язку з інвалідністю. Гроші можуть бути використані для найму заміна включаючи вербування, навчання, введення в експлуатацію, втрату доходів і фінансування видатків на заробітну плату продовження.

Премії за політики щодо інвалідів не вище, що означає, може дозволити собі кожен. І найголовніше, більшість переваг не обкладається податком незалежно від того, ваші податкові кронштейн. Великий не так? Таким чином, ви, мабуть, зрозумів, чому страхування на випадок інвалідності є важливим для всіх. Зрештою він захищає вас і ваших активів.