як страхування життя може покрити свої іпотечні балансу

Обговорюючи потреби в страхуванні життя ніколи не буває приємною темі, і, звичайно, у поєднанні з розмов про іпотечні платежі, це може бути зовсім неприємним. Але це ваша відповідальність як принцип годувальником у ваш будинок, щоб розглянути, що може статися, якщо ви або ваш чоловік були загинути. Чи буде ваш чоловік зможе задовольнити нагальні потреби їжі та притулку? У той час як гроші, необхідні для оплати основних зручностей, як харчування і транспорт можна досягти за допомогою більш одного джерела доходу, більшість сімей просто не можуть дозволити собі задовольняти свої основні вимоги, іпотека, без доходів від обох подружжя.

Як це працює
Якщо ви знаходитесь в такій ситуації, важливо вжити необхідних заходів обережності у випадку, якщо ви або ваш чоловік несподівано помирає. При збереженні досить, щоб покрити вашу іпотеку, безумовно, ідеальне рішення, це в значній мірі неможливим для більшості сучасних сімей. В результаті, люди часто вибирають іпотечні захисту полісів страхування життя. Ця політика розроблена спеціально для задоволення потреб вашого будинку іпотечний платіж у випадку, якщо ви або ваш чоловік помирає.

Ідея іпотечне страхування життя захисту проста: ви платите щомісячну премію в обмін на які страхова компанія зобов’язується погасити всю решту іпотечних ви повинні померти.

ціноутворення
Ціни на іпотечні захисту поліси страхування життя паралельно, що традиційні критерії страхування життя ціною. Наприклад, якщо ви курите ваші ставки будуть вищі, так само, як якщо ви старше людини. Але, звичайно, самим вирішальним фактором у вашому ціна буде сумою покриття вам потрібно. Чим більше ви зобов’язані на ваш будинок, тим більше страхова вам потрібно оплатити його, що, звичайно, означає, що дорожчий страхової премії буде.

розглянути альтернативи
У той час як захист життя іпотечного страхування буде охоплювати ваш іпотечний платіж, так як всі власники будинку знаю, це тільки частина вартості володіння будинком. Крім того, є податки і ремонт для підготовки к. Для сім’ї, яка втратила годувальника, що робить ці типи асигнувань може бути ускладнене. У результаті, багато людей вибирають для покриття яких виходить за рамки просто іпотечного захисту і замість передбачає виплати достатньо для покриття всіх витрат, пов’язаних з володінням будинком. Цей вид страхування часто приходить у вигляді терміну життя політика, який є для суми, яка перевищує ціну вашого будинку. Звичайно, це додаткове покриття має свою ціну. Але з цього покриття також поставляється трохи більше гнучкості. Під терміном політики життя вашої родини не зобов’язаний погасити будинку з грошима, які вони отримують, але замість цього можна використовувати його в тому вигляді, який вони відчувають себе найбільш змушений. Це може бути особливо корисно, якщо є й інші медичні витрати, щоб розглянути або якщо у вас є діти наближаються студентського віку.

Страхування життя не з приємних концепції враховувати, тому що він вимагає, що ми думаємо з приводу можливості нашої власної загибелі та пов’язані з цим наслідки нашої смерті. Дуже важливо, однак, що люди, які відповідають за фінансову підтримку інших, ми вважаємо ці непрості питання і вирішити, поліс страхування життя є кращим рішенням для нас.