як страхова компанія робить гроші

Я працював у страховій галузі протягом 16 років і побачили перших рук, як вигідно страхової компанії може бути. Я не буду намагатися йти в дрібні деталі, але я дам вам досить гарне уявлення у вигляді огляду, наскільки прибутковим підприємством страхової компанії може бути.

Страхування є однією з форм управління ризиками. Він отримується, щоб уникнути можливості великий, потенційні втрати майбутньому. Щоб компенсувати страхової компанії для прийняття на цьому можлива виплата майбутньому, застрахований платить страхової компанії певну суму грошей, відомий як премія. В обмін на сплату премії застрахованій отримує письмовий документ, відомий як страховий поліс, в якому викладені події, які страхується і що виплата страхувальникові б, якби ця подія насправді сталося.

Страхова компанія збирає премії великій групі страхувальників, щоб покрити кілька втрат, які вони повинні були б платити з for.They використовувати історичні дані, щоб з’ясувати ймовірність втрат, а потім встановлювати внески, щоб покрити їх при будівництві в вигоду для себе.

Наприклад, скажімо, було 100 будинків кожен на суму $ 100 000 в тій чи іншій галузі. Вони повинні були б на загальну суму $ 10000000. Відповідно до історії цього району, два будинки, як очікується, згоряють протягом одного року. Без страховки всі 100 домовласників б зберегти $ 100.000 в банку, щоб покрити можливістю будинок горіння і необхідності відновити його. Зі страхуванням, кожного домовласника тільки доведеться заплатити $ 2000 на страховому пулі, щоб заплатити за відновлення двох будинків, які, як очікується, згорить.

2 будинки спалити X $ 100 000 = $ 200 000 на відновлення будинку $ 200 000, поділений на 100 домовласників = $ 2000 премії

Це $ 2000 премія в такому випадку доведеться бути дещо збільшена, щоб додати прибутку для страхової компанії.

На додаток до вбудованим в прибутку, що страхова компанія додає в кожен премії він приймає в, компанія буде також залежати від фактичного досвіду застрахованій групи. Якщо це займає більше грошей у вигляді премій, ніж вона виплачується у претензії, то він отримує те, що відомо як андеррайтинг прибутку. І, з іншого боку, якщо він платить більше, ніж це прийнято в той воно має андеррайтинг втрати.

Один погляд на те, як добре страхова компанія робить, щоб подивитися на їх збитковість. Рівень збитковості розраховується на втрати, які вони повинні були заплатити, і додати до цього витрати, які вони понесли в фактичної виплати
претензії і розділіть цю суму на премій, прийнятих дюйма складає менше 100% показує прибуток і ставлення більше 100% свідчить про втрату.

У багатьох випадках, якщо співвідношення страхової компанії більше ніж на 100% вони все одно можуть бути прибутковими. Це тому, що, як правило, період часу між прийняттям у премії та виплати претензій. За цей період часу компанія може інвестувати гроші, взяті в, і вони можуть отримати прибуток від інвестицій, щоб компенсувати будь-які втрати андеррайтингу і може насправді в кінцевому підсумку з чистого прибутку. Наприклад, якщо страхова компанія виплачує 15% більше, претензій і витрат, ніж було потрібно премії в, але зробив 25% прибутку від своїх інвестицій, то вона отримала б 10% прибутку.

Отже, як видно є більше ніж один спосіб шкіри кішки рентабельності для страхової компанії, щоб заробити гроші. Два ключові чинники в цьому зв’язку в тому, як добре вони можуть передбачити їх виплати і як добре вони можуть інвестувати гроші, які вони приймають дюйма