як споживачі з питаннями охорони здоров’я може отримати низькі ціни на страхування життя

Переваги повного розкриття ретельного попереднього андеррайтингу:

Після завершення онлайн запит на цитату з веб-сайту агентства або брокера ви зазвичай отримуєте телефонний дзвінок від ліцензованого агента, щоб допомогти вам у визначенні кращі цитати і носія для вашої особистої ситуації. Це необхідно для Вашої повною мірою, оскільки вони представляють інтерес і отримувати компенсацію тільки шляхом приміщення у випадку з носієм, який затвердить вас. Агент, як правило, завершити те, що називається полем андеррайтингу і запитає вас особисте питання щодо вашого здоров’я, історії хвороби, ліки, історії водіння, щоб допомогти визначити, який перевізник запропонує вам кращий курс клас для вас статус. В якості претендента на страхування життя це завжди у ваших інтересах, щоб розкрити всі медичні проблеми на початковому телефонної розмови. Якщо ви хочете, страхування життя професійні, щоб придумати, Äúbest швидкості класу, AU, то агент буде потрібно очікувати правдивого обговорення медичних питань з самого початку. Обговорення приватні деталі можуть бути інвазивними незважаючи на це, вона має важливе значення для застрахованої запропонував розуміти, що чим більше деталей призів, які можуть бути виявлені після подачі заяви та необхідних фізичних іспит, тим легше весь процес буде.

Переваги попереднього андеррайтингу і Ваша оцінка класу

Через повне відкриття споживача, AOS здоров’я досвідченого агента, який знайомий з порушеннями здоров’я андеррайтинг може використовувати високого ризику довідників і доступу службу підтримки, щоб направити споживача до кращим перевізником і швидкістю класу. Знання того, які перевізники спеціалізуються на певних проблеми ослаблених ризиком і вплив або відсутність такої на смертність може мати велике розходження між клієнтом, який може бути в значній мірі номінальний або відхилена в кваліфікованих і доступною пропозицією по правому страховою компанією. Крім того агенти можуть визначити більш серйозних проблем зі здоров’ям за наявності пропонованого застрахованих зверніться до лікаря для отримання медичної документації або заповнивши просту анкету щодо поточного стану здоров’я відносно поточного знецінення. Якщо порушення, Äúhealth питання, AU серйозніша, агенти можуть запросити попередню пропозицію і представити декількома перевізниками, які спеціалізуються в групах високого ризику випадку андеррайтингу для забезпечення знаходження кращий клас і преміум для ваших конкретних вимог. Після затвердження носієм (ями) пропоновані застрахований може бути представлений кращий клас і преміум швидкість і рухатися вперед з формальним застосуванням порушеннями Ці типи ризиків страхових полісів страховики вимагають значній мірі покладатися на заяви лікуючого лікаря, результати лабораторних випробувань і відновлення та зазвичай видається агентом із супровідним листом, щоб виділити будь-який хороший деталі пропонованих страхувальником, AOS поточного стану здоров’я, забезпечуючи швидку кошторис для цієї категорії справ часто призводить до премії діапазони настільки широким, недостатніми і зажадають оферти, перед визначенням швидкості.

реалістичні очікування вашого остаточного затвердження і швидкістю класу:

Одна з проблем в максимально цитування страхування життя є належну освіту потенційного покупця страхування щодо того, що може або не може бути реалістичним премій. Підводячи підсумки, точні котирування, часто досяжна точно процитувати і попередньо підписати поліс страхування життя з легкістю, а потім приступити до офіційну заявку до правильної компанії з самого початку, просто поставивши кілька запитань в глибину. Це дає більш ясну картину того, що можна очікувати прискорює андеррайтинг, знижує потенційну довгострокову вартість премій, зменшує і прискорює зниження охоплення запропонував застрахований.

Крім того, більш складних випадках з множинними порушеннями співіснують на 90% більш імовірно, будуть розміщені в найбільш доступній швидкості класу, досліджуючи медичний профіль більш докладно. Незважаючи на те, що цей процес займає більше часу, ніж швидким котируваннями, іноді більш послідовний підхід для клієнтів з численні проблеми зі здоров’ям, або попередніх операцій, де більш детально можу запевнити затвердження на найкращих умовах з правом тримачі