як розрахувати зміст страхування Вашого будинку

Як і будь-який вид страхування, зміст кришка значній мірі залежить від величини елементів у питанні і рівень ризику, пов’язаного з ним. На жаль, багато власників або бачити його в якості додаткового обладнання або просто не в змозі отримати необхідне прикриття для своїх володінь. Ніхто не хоче платити більше, ніж це суворо необхідно, і саме тому так важливо точно розрахувати, що зміст вашого будинку стоять.

Основною проблемою для більшості домовласників є вартість. Страхування житла та, зокрема вміст кришка не з дешевих. Чим вище значення, який поміщений на майно, тим більше ви будете в кінцевому підсумку платити за ваш річний політики. Саме тому багато хто схильний піти на більш базовому рівні, страхування майна, яке в кінцевому рахунку може означати, що деякі володіння не поширюється в разі пошкодження або крадіжки.

Там мало або взагалі ніякої користі в покласти більш високе значення на вашу власність в якості виплат буде заснований на роздрібній вартості. Тому, коли ви розраховуєте вартість вашого змісту, переконайтеся, що бути якомога точнішим. Перейти з кімнати в кімнату, якщо це простіше і додати до остаточної суми на основі ретельного і (розумно) точну оцінку.

Отже, що потрібно бути дивлячись на?

У першу чергу потрібно враховувати ваші найдорожчі предмети. Це можуть бути предмети антикваріату, ювелірні вироби, електроприлади та побутову техніку. Багато страховиків будуть просити Вас забезпечити індивідуальний оцінки на кожному з них, щоб отримати кращу пробої рівня ризику і визначити, які повинні бути виплачені у разі виникнення претензії.

Тому, якщо у вас є щось або навіть ряд речей, які мають велике значення, дуже важливо, щоб вони належним чином виділені і що страховик знає про них. Поки це могло б означати, що ви платите більше за кришку, ви принаймні бути в змозі отримати розумну компенсацію у разі, якщо він пошкоджений або втрачений.

А як щодо більш дрібних предметів?

Ну, це, звичайно, не менш важливі. Однак більшість страховиків просто навалом, ці дані разом у певних смугах значення. Так, наприклад, якщо ваша загальна вартість утримання становить £ 50k, то вам може бути покрита за £ 250 готівкою, £ 150 вміст морозилки і £ 3000 для меблів серед інших речей. Однак, якщо ви повинні були піти вище або дійсно нижче, ці суми будуть пропорційно змінюватися.

Більшість страховиків не потрібні деталі для кожного елемента в будинку і їх точне значення, так що немає ніякої необхідності, щоб розрахувати все це. Проте, звичайно, потрібно мати непогане уявлення про сукупна вартість, щоб побачити, де ви сидите в цих страхових груп. Деякі інтернет-провайдери дозволяють регулювати рівні покриття у вас є для кожного конкретного критерію, яка, очевидно, дати вам кращу можливість отримати більш точну політику.

У той час як абсолютний мінімум Обкладинка не є ідеальним, для деяких споживачів це єдиний вибір. З урахуванням усіх витрат, пов’язаних з домоволодіння, деякі просто не можуть собі дозволити нічого більше. Якщо це так, то це дуже важливо, що ви принаймні, забезпечити ваше найдорожче майно повністю покрита основна кришка на все інше. Це буде просто переконайтеся, що ви окупити витрати протягом більшої частини свого майна повинен там бути пожежа або повінь, яка викликає значний збиток.

По суті вмісту кришки повинні бути розраховані, просто оцінці витрат на кожен елемент в будинку, звертаючи особливу увагу на будь-який з високе значення. У той час як страхування житла, не обов’язково бути дешевою, це, звичайно, важливо, тому завжди перевіряйте, що ваш зміст належним чином закриті. Якщо ви хочете, щоб знизити витрати, переконайтеся, що ви отримуєте ряд цитат з авторитетних страховиків і вибрати той, який найкращим чином відповідає вашим бюджетом і охоплення потреб.