як розрахувати відповідну кількість страхових навчання

Як розрахувати кількість необхідних навчання страхових варіюється залежно від двох факторів. Оплата і збори становлять значну частину загальної суми витрат і по суті платять за освіту, яке купується. Поряд з цим витрати, необхідно також враховувати у складі інших витрат життя, що студенти будуть нести, ходячи до школи. Об’єднавши навчання і зборів з іншими витрати на проживання, за оцінками, загальна вартість навчання в коледжі може бути розрахований.

Недавнє опитування, проведене коледжу Батьки Америки, зосереджені на двох основних секторах вищої освіти в США, 4-річний коледжів і університетів з великим учнів і 4-коледжів та університетів входить до числа найдорожчих за загальною вартістю навчання. У двох доповідях на навчання в коледжі відшкодування витрат на медичні висновку була завершена і випущена в лютому 2010 року. Кожен сектор проби 100 коледжів і університетів, на загальну суму 178 шкіл через деяких установах з’являються в обох списках.

4-річний коледжів і університетів з великим учнів
З 100 обстежених шкіл, 97 були чітко перераховані навчання та графіки повернення оплати, а три надають тільки інформацію про апеляція навчання і плата процес повернення. Суми відшкодувань, одержаних після 5-му тижні класах коливалася від 97 шкіл з перерахованих графіків повернення.
• У 61 школах, 0% від плати за навчання і повертається збори
• У 14 школах, менш ніж 50% від плати за навчання і повертається збори
• У 7 школах, рівно 50% від плати за навчання і повертається збори
• У 15 шкіл, більше 50% (у тому числі школи, повернення пропорційною)
Таким чином, з 97 4-річних університетів досліджували, після 5-му тижні класів даного терміну:
• 63%; не повертається за навчання або відшкодуванню плати за медичні виведення
• 85%-е відшкодування 50% або менше для медичного висновку

Найдорожча 4-коледжі та університети
З 100 опитаних, лише 97 шкіл чітко перераховані навчання та графіки повернення оплати, решту 3 не подали жодної інформації про повернення графіки. Орієнтовна сума витрат на навчання для цієї вибірки коливається від $ 46000 до $ 54000 на рік. Суми відшкодувань, одержаних після 5-му тижні класів даного терміну у зв’язку з медичними висновок може бути розбита наступним чином:
• У 45 школах, 0% від плати за навчання і повертається збори
• У 19 школах, менш ніж 50% від плати за навчання і повертається збори
• в 10 школах, рівно 50% від плати за навчання і повертається збори
• У 23 шкіл, більше 50% (у тому числі школи, що повернення пропорційною)

Таким чином, після 5-му тижні класів даного терміну,
• чи не 46,4% взагалі ніякого відшкодування за навчання або відшкодуванню плати за медичні виведення
• 76,3% повернення 50% або менше для медичного висновку

Як показано з статистики дослідження, навчання без страхування, повне повернення не досяжною у разі медичного висновку У обстежених установ. З навчанням страхування, студенти можуть отримати до $ 50 000 річного покриття, залежно від рівня охоплення купується.

У той час як великі суми покриття досяжні, вартість покриття дуже мінімальні. Залежно від потреб кожного студента, правильне кількість освітлення можна придбати за 1,2% – 2,4% від загального охоплення. Об’єднавши вартість навчання з іншими понесені вартості життя, правильне кількість покриття може бути розрахований.