як реформа охорони здоров’я буде впливати на вас

З тих пір як президент Обама прийшов в Овальний кабінет, Америка чекала, затамувавши подих, щоб побачити, якщо він збудеться з його обіцяє змінити американської охорони здоров’я. І здається, що він має. Якщо ви чули про всі дивовижні зміни в охороні здоров’я, але не зовсім впевнені, що це означатиме у вашому повсякденному житті, читайте тут, щоб побачити, які саме зміни в нову реформу охорони здоров’я охорони здоров’я Обами надали. Після одного з найспекотніших політичних дебатів у десятиліття, Конгрес, нарешті, прийняли політики реформи охорони здоров’я в березні 2010 означатиме загальне охорона здоров’я для вас протягом наступних чотирьох років.

Інші країни в усьому світі, такі як Канада, наприклад, забезпечують своїм громадянам охорону здоров’я, яке заплатили, і управляються державними установами охорони здоров’я. Цей варіант обговорювався в Конгресі, щоб виконати поставлене Обами охорони здоров’я для всієї Америки. Хоча питання про створення національного та громадського медичного страхування не була прийнята Конгресом, що універсального реформа охорони здоров’я була і це найкраща новина для охорони здоров’я Америці бачив в деякий час.

Хоча охорони здоров’я Америки не буде у віданні уряду, як це робиться в багатьох інших країнах, він буде протягом наступних чотирьох років мандата національних значення медичного страхування. Що це означає для вас? Ви ніколи не буде відмовлено в охороні здоров’я ще раз, і це, як він буде працювати.

Починаючи з 2014 року, кожен громадянин і законним жителем Сполучених Штатів зобов’язаний мати медичну страховку, і страхові компанії більше не будуть мати можливість сказати немає людей з уже існуючими умовами. Зупинки громадського охорони здоров’я не буде доручено, але буде доступний для сімей, які кваліфікуватися через програму, яка описується як “розширений Medicaid».

І хоча такі програми, як Medicaid надає допомогу сім’ям, які знаходяться нижче федерального рівня бідності, уряд продовжуватиме втручатися, надаючи субсидії американським сім’ям, які заробляють від 100-400% від поточного рівня бідності. Не буде більше будь-якого американського зможете турбуватися не в змозі дозволити собі охорони здоров’я.

На додаток до субсидії, реформа охорони здоров’я приносить багато змін, як страхові компанії будуть мати можливість працювати і забезпечувати медичне страхування. Уряд пропонує, що доручив державним обмінів медичної бути ініційований для того, щоб забезпечити всі можливості для доступного охорони здоров’я. Вартість програми акцію також порушено, як і охорону здоров’я вартості прогалини розглядаються, щоб допомогти вам і вашій родині отримати необхідне вам медичне обслуговування.

Реформа охорони здоров’я політики відомий як 2010 захисту пацієнтів і доступних медичних закону, і призначений для захисту американських сімей з упустити цінний медико-санітарної допомоги за рахунок видатків. Хоча це не політика без суперечок, він пропонує багато американців нові надії, що вони незабаром зможуть скористатися перевагами медичного страхування. Ця програма повинна початися цього року, і почне з дітьми бути першим, щоб бути розглянуті для дешевого медичного страхування плани, які вони раніше не могли бути право. Протягом наступних чотирьох років, вся Америка буде необхідно провести медичне страхування, і буде в змозі зробити це у вартості ви можете собі дозволити.