як реагувати у випадку аварії

Перший і найважливіший порада: якщо ви потрапили в дорожньо-транспортна пригода, зберігайте спокій. НРО пишатися тим, що це законним для людей, щоб носити зброю в салоні автомобіля, в більшості, якщо штатах США. Незалежно від того, наскільки вражений і злий ви, автоматично не досягають для вашого пістолета. Зачекайте обережно протягом хвилини. Якщо ні стрільби від інших транспортних засобів, задіяних, вона повинна бути безпечною, щоб залишити свою власний транспортний засіб. Зараз настав час, щоб покласти вашу ретельну підготовку в експлуатацію. Перевірте все в порядку. Якщо хтось хоч трохи постраждав, викличте швидку допомогу. Без лікування, багато незначні травми рости більш серйозне. Тепер обмінюватися інформацією з іншим водієм. Ви хочете, своє ім’я, адресу, контактні дані, страхові компанії та її номер телефону. Пам’ятайте, що всі повинні нести страховий поліс під час водіння. Необхідну інформацію ви можете на цій карті. Ви повинні нести готові картки з усією інформацією, щоб ваші прискорити цей процес.

Тепер настає важлива частина. Всі ми забуваємо про деталі відомо, що відбувалося. Що ще гірше, тому що ми вважаємо за краще пам’ятаємо себе в праві, ми схильні забувати про яких подробиць, які могли б показати нам в неправильному. Таким чином, записи в максимально можливій мірі. Якщо у вас є камера у вашому Handphone, сфотографувати сцену, за пошкодження, у транспортних засобах, від яких очевидних травм, а також будь-яких інших функцій, які можуть показати, як і чому сталася аварія, наприклад, знак зупинки, яка впала на перехресті, бите скло на дорозі викликає шин на видув, і т.д. Якщо у вас немає камери, докладно записувати, накреслити план сцени, що показують, де транспортні засоби почали і де вони в кінцевому підсумку, і ескіз обриси автомобілів і відзначте, де є видимі пошкодження. Чи повинні бути свідки, отримати їх імена та контактні дані. Чи повинна вона прийти до суперечки про те, хто був винен, це може бути важливий доказ на вашу користь від незалежного джерела. Якщо швидку допомогу або поліцейських участь у сцені, приймають їх імена. Після того як ви зібрали всю інформацію, завжди подати звіт у зручний відділення поліції, офіс шерифа і т.д. У багатьох штатах США, це вимога закону. Це часто передумовою можливості претензії від страховика.

Повідомити в страховикові якнайскоріше і подати позов. Претензії регулятора зв’яжеться з Вами для розгляду фактів, обговорюють, хто був винен, і вирішити, де має відремонтувати автомобіль. Якщо є питання про лікування і його вартості, це буде також погодився. Ніколи не погоджуйтеся на швидке врегулювання, якщо ви абсолютно впевнені, що немає претензій ймовірно, піде за тілесні ушкодження і збитки, що випливають з цих травм. Якщо ви будете слідувати цим простим кроків, надії у вас, коли ви отримали ці цитати страхування автомобіля, буде перетворений в реальності, як страховик виплачує швидко і без клопоту. Якщо ви не можете домовитися з вашим страховиком, скажімо, тому що є суперечка з приводу вартості вашого автомобіля, пам’ятаєте департаменту Вашої держави страхування розглядає скарги на процес, щоб вирішити всі ці проблеми. Перш ніж діяти на страхування автомобіля котирування, завжди перевіряйте запису скарг опубліковані місцевого департаменту. Це може врятувати вам біль При пред’явленні претензії.