як пропонований законопроект про охорону здоров’я вплине на жителів Флориди і постачальників медичних послуг

Нація гуде від розмов про пропонований законопроекті охорони здоров’я, які можуть бути підписані на місце в 2009 році – і може бути підписана, як тільки Святвечір. Як вона стоїть зараз, пропонований законопроект буде коштувати нації не менше $ 871 000 000 000 і змінити спосіб американців прийняти і оплатити їх медичного обслуговування. Бюджетне управління Конгресу вважає, що пропонований національного охорони здоров’я догляду законопроект буде забезпечувати медичне страхування для додаткових 31 млн. американців у той час як, одночасно, скорочуючи дефіцит федерального бюджету на цілих $ 132 до 2019 року.

За самим нинішній проект законопроекту реформи охорони здоров’я, кожен американець повинен буде купити медичну страховку. Тим не менш, програми Medicaid також буде розширена, щоб забезпечити більш медичну страховку для бідних. Помірний доходи фізичних осіб отримає федеральну субсидію, щоб допомогти їм дозволити собі медичне страхування або охорону здоров’я.

Для мешканців Флориди, це означає, що медичне страхування в рулонах держави збільшиться на 2,4 млн. до 2019 року. Крім того, близько одного мільйона людей похилого Флориді буде заблокована від пропонованих скорочень бюджету в популярній програмі Medicare Advantage. Але це ще не все – медичних працівників та одержувачів залежатиме від пропонованого національного рахунки охорони здоров’я в багатьох більше можливостей.

Впливу пропонованого законопроекту про охорону здоров’я на жителів Флориди і постачальників медичних послуг

На додаток до нових мандатом, що всі жителі Флориди будете мати медичну страховку або іншу форму страхового покриття медичних послуг (наприклад, федерального пільгового), багато жителів Флориди можуть очікувати, що їхні витрати на охорону здоров’я збільшуватися у відповідь на проходження здоров’я догляд рахунок.

Хоча пропоновані косметичної хірургії податку була виключена з законопроекту, є нова десять відсотків податку на послуги засмаги в солярії. З цього десять відсотків тільки по податку, уряд розраховує залучити близько $ 2,7 млрд. протягом наступного десятиліття. Хоча уряд виграє від збільшення доходів, соляріїв може бути сильному натиску, щоб зберегти свій бізнес. “Це дійсно буде жорстким для цих підприємств – вони вже насилу”, сказав Джон Overstreet, виконавчий директор Асоціації штучної засмаги.

Крім того, людям, що приймають більше $ 200 000 на рік і сімей заробляють більше $ 250 тисяч доведеться платити 2,35 відсотка податку на Medicare. Ця цифра становить 0,9 відсотка підвищення податків для цих високих працівників.

Тим не менш, у Флориді сенатор Білл Нельсон був в змозі забезпечити поправки до законопроект про охорону здоров’я, яка захищала б близько 800000 Medicare Advantage держателів політики від порізів планам Medicare Advantage. У той час як існуючі Medicare Advantage учасники будуть в Grandfathered, нові Medicare бенефіціарів доведеться мати справу з програмою скорочень.

Доброю новиною для багатьох жителів Флориди, що Флорида центри здоров’я населення отримає додатково $ 10 млрд в самій останній версії законопроекту.

Крім того, пропоновані п’ять відсотків податку на виборні косметичних процедур була також виключена з останньої версії законопроекту про охорону здоров’я. Це гарна новина для медичних працівників пропонуємо виборні процедури сказав д-р Кент В. Hasen, сертифікований пластичний хірург області. “В цілому, косметичних операцій впав на 30 до 40 відсотків через рецесію. Не забудьте додати, що і це буде похоронним дзвоном для практики.” Це п’ять відсотків податку, однак, викликали близько 6 мільярдів доларів у вигляді податків.

Пропонований законопроект про охорону здоров’я, гаряче обговорювалося в Сенаті з листопада і, як очікується, буде підписана в дію, як тільки Різдво цього року. Як тільки законопроект знаходиться в місці, американці захочуть переглянути свої поточні плани медичного страхування, а законопроект пропонує багато змін в охороні здоров’я і галузях медичного страхування, який впливатиме кожен американець в деякому відношенні.

При оцінці їх планів медичного страхування і потреби в медичній допомозі, багато виявлять, що це корисно, щоб поговорити з кваліфікованим консультантом медичного страхування для отримання конкретної інформації про те, які плани медичного страхування задовольнити їх унікальні потреби, бюджети, і спосіб життя – особливо в світлі численних змін , які скоро вступлять в силу.