як продати свій поліс страхування життя для більш ніж грошова вартість

Більшість людей не знають, що можуть продати страховий поліс. Є компанії, які будуть платити вам більше, ніж грошова вартість. Навіть термін страхування, який не має грошової вартості, є кандидатом на покупку.

Ця угода називається життя поселення. Життя поселення були на сцені з 1995 року, вони не нові. У той час як покупка сприяє страхової компанії, покупці звичайно є пенсійні та інституційних фондів, які утримують політику в своїх інвестиційних портфелях.

Ось три поширених причин, чому людина буде продавати свій страховий поліс …

1. Політика зжила себе.

78% всіх страхових купується для захисту сім’ї. Сім’ї з дітьми застрахувати годувальника (и), поки у них не було часу, щоб створити нерухомості або адекватна 401 (к) планують забезпечити сім’ю, погасити іпотеку і виховувати дітей. Більшість людей були там і зробили це.

Проте, пізніше в житті ці потреби, можливо, зникли. Будинок оплачений, діти були в коледж, і ваші 401 (к) план має баланс в десять разів більше, ніж ваше життя номінальної вартості страхування.

Замість того, щоб продовжувати платити страхові внески, або здати його за грошову вартість, ви можете продати його більш грошової вартості. Купити човен, взяти тривалу відпустку або спуститися до дилерської та жбурнути готівкою для цього автомобіля, який ви завжди хотіли.

2. Політика має великий кредит.

Є три найпоширеніші способи політика може придбати великий кредит.

По-перше, в якийсь момент ви просто взяли максимальний кредит під заставу політики. Це могло бути, щоб задовольнити надзвичайної ситуації, скористатися інвестиційні можливості-будь-яку кількість речей. Але кредит не був погашений.

По-друге, ви могли б взяти скромну років тому кредиту і ніколи не платив нічого до основних. Кожен рік, однак, ви отримали рахунок за належними відсотками. Якщо ви, як багато людей, це йде в круглому файл, і ви ніколи не платять відсотки. Що відбувається, що інтерес буде додано в кредит. Так що спочатку прості відсотки перетворюється в складний відсоток.

З часом, кредиту та невиплачені відсотки можуть споживати всю вартість готівкою. Ось коли ви отримаєте лист від страхової компанії говорить вам, що зберегти політику чинності, необхідно придумати деякі астрономічні суми грошей.

Але це ще не найгірше. Коли ви зателефонуйте своєму агенту, щоб побачити, що ваші інші варіанти могли б бути, він або вона повідомляє вам, що якщо політика провали, буде посилення (грошової вартості за вирахуванням премій, платних), що страхова компанія зобов’язана повідомляти в IRS. Що ще гірше те, що немає грошей в страховому полісі, платити податок (пам’ятаєте, що впав через несплату премії та / або відсутність інших значень). Таким чином, ви будете мати, щоб придумати податок звідкись ще. Я не думаю, що ви б розглянути можливість отримання цієї інформації один з ваших кращих днів.

3. Ви володієте Універсальна Життя і процентні ставки знизилися.

Як ця новина ще один поганий день на поштову скриньку. На цей раз лист від страхової компанії говорять, що для того, щоб зберегти політику чинності, ви повинні придумати більше, ніж ви могли б отримати для вашого первістка.

Як це відбувається сходить, коли ви купили вашу політику. Одним з основних факторів, що визначають премії для даної номінальної суми вселенська життя припущення процентної ставки, зроблені в первісному реченні. Пам’ятайте двозначними відсотковими ставками? Ви, можливо, купили вашу політику протягом цього часу. Більшість страхових агентів запропонував би використовувати більш низьку процентну ставку припущення бути консервативним. Тим не менш, процентні ставки знизилися навіть нижче цих плей-це безпечний припущення.

Продаж страхового поліса запобігає всі ці три проблеми. У першому випадку, вам не доведеться платити більше внесків для покриття, що більше не потрібно. По друге, у вас є проблеми з кредитом зникає і замінюється готівкою. А в третьому, ймовірний проміжок політики у зв’язку з тим, що премія для підтримки покриття від діаграм компенсується грошові кошти, отримані через продаж.