як продавати страхування життя … незважаючи на нашу боротьбу economy_

Кожен день ми отримуємо сотні людей, які відвідують наш веб-сайт і зателефонувавши нам. Більшість з них шукають порад про продажі “, як продавати страхування життя», особливо грошової вартості страхування життя. Вони хочуть знати, як переконати людей купувати грошової вартості страхування життя, коли більшість людей дуже неохоче витрачати свої кровно зароблені гроші, тому що сучасної економіки! На жаль, коли ми лежали все це для них на сторінках нашого сайту, в наших статтях, в наших звітах і безкоштовно по телефону, вони не хочуть це чути. Вони все ж хочеться вірити, що є швидкий рішення, яке не пов’язане з урахуванням часу, щоб читати і вивчати. Вони хочуть, проста ідея, яка магічно приваблюють сотні людей, щоб їм, що вже хочеться, можете собі дозволити, і може претендувати на медичне страхування життя готівкою значення. Це ті ж самі люди, які будуть витрачати тисячі доларів щороку на Інтернет веде, або на систему продажів, яка робить обурливі заяви, як і перспективним нічний успіх у той час як “продаж з будинку в нижній білизні!” Я сподіваюся, що ви не один з тих людей, .

Я думаю, що я прошу вас: «Ви готові, щоб дізнатися реальний” інсайдерської секрети “до продажу грошової вартості страхування життя?” Так! Тоді давайте почнемо …

спочатку дізнатися, що не працює і чому

Щоб дізнатися, як бути успішного продажу грошової вартості страхування, в першу чергу необхідно зрозуміти, що більшість агентів роблять, і чому він не працює.

Переважна більшість агентів там купують Інтернет веде, іпотеки призводить, посилаючи наші рекламні листи, термін листівки, холодні дзвінки і т.д., щоб визначити тих людей, які потребують страхуванні життя. Після того як ці агенти знайти перспективу, яка потребує захист своєї родини, бізнесу тощо, вони будуть стрибати в правому і намагаються переконати перспектива, чому вони повинні розглянути можливість покупки грошової вартості страхування життя. Вони розкажуть про те, як перспектива, скільки грошей вони врятують при купівлі грошової вартості страхування життя, поки вони молоді, і страхові внески є низькими. Вони говорять про достоїнства володіють а не орендувати їх страхування життя. Вони будуть пояснювати перспективи, як вони будуть отримати всі свої внески назад, з інтересом, так що вони будуть в змозі використати ці гроші для фінансування вищої освіти для своїх дітей або мати більше грошей на пенсії. І, як їхні гроші будуть рости відстрочений податок і як вони можуть отримати доступ гроші оподатковуються, без будь-яких штрафних санкцій IRS. Вони будуть намагатися переконати перспектива того, що вони будуть мати потребу в їх страхових років виходу на пенсію, і що термін страхування не буде там, коли вони потребують цього найбільше! Всі речі, вони говорять їх перспективи дуже вірно і логічних причин для власного життя страхової вартості грошових коштів. Тим не менш, в більшості випадків агент справді пощастило, якщо вони в змозі вийти з терміном продажу страхування, не кажучи вже про продаж за готівку вартість страхування життя. Чому?

Тоді, є декілька засобів, які витратить $ 5000 або більше на передові грошової вартості страхування життя продажу система, як пропущений Фортуни, Нескінченні Банки, фінансування коледжу, LEAP, чи пенсійна система Макс. Їх метою є пошук і залучення людей, які хочуть дізнатися більше про цих захоплюючих нових концепцій, і встановити призначення. Так, вони посилають свої книги і безкоштовні звіти. І, вони біжать додається в газеті пропонують вечерю семінару. Як тільки вони призначити зустріч з тим, хто хоче знати більше, вони будуть пояснювати, як велика концепція і наскільки краще вони будуть у фінансовому відношенні. Концепцій, які вони представляють чудові, і вони працюють. І все ж більшість агентів пощастило, якщо вони закривають 10% – 20% людей, яких вони зустрічають. Чому?

Причиною обох цих груп агентів борються з продажем страхування життя вони говорять, наскільки велика перспектива являє собою продукт і логічно, чому вони повинні купити його.

Що топ Виробляє знаю, що ви не це …

“Говорить не продається!”

Якщо ви скажете перспектива вони можуть або не можуть повірити, що ти. Пам’ятайте, що в їх очах ви просто ще продавців намагаються зробити продаж. Якщо ви хочете продати більшість людей зустрітися з вашою, то ви повинні отримати ваші перспективи ‘кажуть собі: “Чому це працює, чому це так важливо, і чому вони повинні вжити заходів зараз. І, це запитувати. Запитання, як …

Скільки страхування життя ви хочете? Як ви придумали цю суму? Якщо ви купуєте термін страхування зараз, скільки років ти будеш, коли вона закінчується? Як довго ви хочете мати страхування життя? Скільки ви витратили на страхування життя в ті роки? І т.д.

Що топ Виробляє також знаю, що ви не це …

“Люди купують на основі емоцій, а потім вони виправдовують своє рішення, засноване на логіці!”

Якщо ви хочете, щоб люди купують у вас, то ви повинні отримати їх емоційно! Люди купують з багатьох причин, але всі вони зводяться до того, уникаючи болю, щоб отримати задоволення, яке це емоції. Щоб змусити людей емоційно, вам набагато задавати питання таким чином, вони будуть бачити і розуміти проблеми у них є. Чим більше емоційно залучені вони у вирішенні їх проблем, і вони втрачають болю, тим більше шансів, що вони вжити заходів! Ви повинні задавати питання, як …

Якщо ви або ваша дружина не були тут завтра, що б сталося? Скільки б дохід Вашої сім’ї втратили? Чи може ваша сім’я зберегти ваш будинок? Як ви до цього ставитеся? І т.д.

Чи плануєте Ви платити за вищу освіту своїх дітей? Що коледжу б ви хотіли, щоб брати участь? Як ви думаєте, скільки це буде коштувати кожен рік? Скільки ви зберегли досі? Як ви до цього ставитеся? І т.д.

Який дохід ви хотіли б мати при виході на пенсію? Що ви хочете зробити? Куди б Ви хотіли поїхати? Скільки років ви думаєте, ви будете на пенсію? Як ви думаєте, соціального забезпечення буде там, коли ви на пенсію? Скільки вам вдалося зберегти досі? Як ви до цього ставитеся? І т.д.

Що топ Виробляє також знаю, що ви не це …

“Ви повинні допомогти людям знайти гроші!”

Чи згодні ви, що ніхто з нас не має зайві гроші? Ми всі витрачають все, що заробляє. Так, незалежно від того, наскільки хороші ваші програми чи ідеї, якщо ваш перспектива чимось жертвувати у своєму житті, то вони, ймовірно, не збирається робити це! Тим не менш, є дуже небагато людей, які не витрачати гроші в деяких областях їх життя. Ви роботу, якщо ви хочете, щоб зробити продаж, це допомогти їм знайти ці гроші, а потім допомогти їм встановити свої фінансові пріоритети.

Це те, що ви витрачаєте ці гроші на більш важливі, ніж … Захист вашій родині? … Збереження для навчання вашої дитини? … Економія для вашого виходу на пенсію?

Нарешті, що топ Виробляє також знаю, що ви не це …

“Ви повинні мати укладати
просто і логічно! ”

Пам’ятайте, що люди купують на основі емоцій, а потім вони виправдовують своє рішення, засноване на логіці! Якщо ви плутаєте перспективою на всіх, дати їм занадто багато технічної інформації; попросити їх зробити занадто багато рішень, або спробувати вирішити всі їх проблеми одразу, ви будете мати проблеми закриття продажу. Якщо ви використовуєте 25 до 50-сторінкову доповідь, швидше за все ви будете втрачати більше продажів, ніж ви будете близькі. Це робить його дуже складним і занадто заплутаною. Люди хочуть знати, що суть в тому. Якщо ви хочете, щоб продати більше грошової вартості страхування життя, а потім використовувати на двох сторінках резюме привет-світло кінцевим результатом програми ви рекомендуєте, в порівнянні з тим, що вони робили.

Кожен Top Producer знає, що продажі страхування життя, особливо грошові страхової вартості життя, що не про Вас, Ваших облікових даних, вашої продукції, або навіть суми грошей вони будуть в кінцевому рахунку. Йдеться про допомогу людям, щоб побачити і по-справжньому зрозуміти їх фінансові проблеми. Це допомагає їм уникнути болю. Це стає їх емоційно залучені в процес продажів і відповідаючи на їх велике питання … “Що в цьому для мене і моєї родини?” Це чому ці провідних виробників здатні постійно залучити більше людей, встановити більше призначень, отримати більше рефералів, і близьких ” 9 з 10 «продажу дзвінків. Ось чому вони послідовно заробивши $ 250 000, $ 500 000 і більше на рік продаж готівкової страхування життя значення, незважаючи на цю боротьбу економіки!

Лью і Джеремі Nason
маркетинг і продажі автобусів
“9 з 10 хлопців