як продавати нематеріальні – фінанси і страхування тренінг продажів наприклад

Фінанси та навчання страхових продажів:

Багато років тому у мене було моє перше завдання продажів, фінансів і страхування продавцем у представництві Chrysler автомобіль в Північній Кароліні.

Я пам’ятаю один з моїх перших клієнтів був пан і пані Джейкобс. Вони були пара середніх років з одним підлітком ще вдома. Їх покупка нового Chrysler, що в першу чергу буде місіс Джейкобс автомобіля.

Існує одна велика різниця в автоматичному тренінг продажів і фінансів і навчання страхових продажів. Продажів автомобілів ви продаєте матеріальний предмет перспективи можете побачити і відчути. У фінансах і страхуванні продажів ви продаєте нематеріальних перспективи не може бачити і відчувати. Один з них не краще і не гірше, вони просто інші і вимагають різних наборів інструментів продажів.

Я продав продукти як фінансовий продавців були речі як розширені сервісні контракти, кредитні страхування життя, від нещасних випадків і медичне страхування, а також фактичні фінансові транспортного засобу вони купують.

Два нематеріальних продаж вживаних інструментів в галузі фінансів і навчання страхових продажів

Нематеріальні інструмент продажу № 1 – Економія / порівняння вартості:
Спочатку я представив Jacobs продовжила контракт обслуговування і пан Джейкобс сказав, що він не хотів цього.

Тоді я показав йому список з 10 найбільш поширених видів капітального ремонту люди повинні зробити на їх транспортних засобах, що розширений контракт на обслуговування охоплює. Поруч з кожним пунктом значиться робочий час зобов’язані робити ремонт помноженого на середню швидкість на годину праці для околиць. І поруч з цим була середньої вартості частини цього конкретного ремонту. Більшість з цих окремих ремонту дійшли спільної деталей і робіт вартістю більше тисячі доларів деякі були кілька тисяч доларів.

Потім я показав йому і продовжила контракт служби, яка була оцінена в $ 599. Я також показав йому деталі охоплення і, як кожен з моїх 10 поширених прикладів була б повністю покрита. Це могло б його врятувати тисячі доларів витрат на ремонт залежно від виду ремонту.

Після показу йому, як сильно його потенційна економія може бути, а потім порівняти його з набагато більш низькою ціною контракту служби він погодився купити його.

Нематеріальні інструмент продажу № 2 – Захист коханої людини:
Другий продукт я представив Джейкобс кредитне страхування життя на своїх авто в кредит. Знову ж пан Якобс відповів, сказавши: “Я не потрібен».

Я погодився з пан Якобс, що він не знадобиться кредитне страхування життя, але його дружина, яка була залишитися вдома мама, вона може знадобитися один день. Я пояснив, що якби він несподівано небо мине його дружина повинні будуть продовжувати робити платежі на своїй машині, якщо вона хоче зберегти його.

Я їм дав йому два приклади реальних ситуацій я знав щодо кредитних страхування життя на автомобілях, де чоловік помер.

Після цього пан Джейкобс бажаючи захистити його дружини сказав, що візьме кредитне страхування життя на своїх авто в кредит.

Навчання фінанси і страхування продажів відняти чайові
Як продати нематеріальний? В обох випадках я був продаєте продукт, який мої перспективи не міг побачити або відчути. І з цих двох інструментів продажів я повернувся переваги продукту в щось мої перспективи могли бачити і відчувати.

Спробуйте скористатися цими інструментами продажів на вашої наступної презентації нематеріальних продуктів і дивитися його покращити свій закриття успіх.