як придбати тільки страхування автомобіля вам потрібно

Чи отримували ви коли ваш автомобіль страхової рахунок і знайти собі цікаво, якщо ви платите за багато покриттів, що вам не потрібно? Є дуже багато різних варіантів, як можна знати, що варто, а що ні? Деякі варіанти, які пропонуються дійсно дублювання іншого покриття, що ви, можливо, вже є. Моя мета в написанні це, щоб допомогти вам розібратися у випадках і допоможе вам створити поліс, який покриває ваші потреби без покриття з речей, які вам не потрібні.

Як відмова я повинен заявити, що я можу говорити тільки з точки зору загальної концепції, і що ви повинні запросити ваш страховий агент, якщо ви не повністю розумієте частині того, що я описую. Пам’ятайте, що ваш страховий агент робить більше грошей, якщо він продає вам більше політики, щоб він / вона не може бути повністю об’єктивним.

ОК давайте почнемо. Перше, що потрібно робити, якщо ви можете це подивитися на знижки на кілька політик. Якщо ви домовласник, страхування Вашого будинку та авто з одного постачальника послуг можуть надавати значні знижки. Якщо у вас кілька автомобілів, то страхування їх усіх з тим же перевізником, як правило, дешевше, але не завжди.

Перший набір чисел, щоб думати про відповідальності, яка є частиною страхування зазвичай вимагає закон. Це частина страхової, яка платить іншим, а не ви. Щоб з’ясувати, скільки відповідальності потрібно, щоб покрити, визначити свій власний капітал без урахування проживання та ексклюзивні речі, які у вас вже є. Взагалі ваша відповідальність повинна охоплювати вдвічі більшу суму до $ 300,000.00, і якщо вам потрібно більше, ніж тоді просять 1000000 долара парасолька політики, яка охоплюватиме ваші будинки та авто, а також. На нижній стороні намагаються охопити $ 50,000.00 якщо ви можете, і зверніть увагу на мінімуми в області державного права. Зазвичай є три числа, наприклад, 50/100/50. Перша в тому, скільки буде приділено одній людині, другий, скільки може бути виплачено в загальній складності на одну подію, а третій, скільки матеріального збитку (транспортні засоби звичайно чужі), які можуть бути охоплені. Найбезпечніше є, що остання цифра в $ 50,000.00, але ви можете бути в змозі піти з $ 25,000.00. Є багато $ 50,000.00 і вище транспортних засобів на дорозі, але більшість людей, які водять автомобілі, як, що буде під-застрахованої охоплення.

Наступні цифри зіткнення і всеосяжний характер. Зіткнення оплату за пошкодження автомобіля в результаті будь-якого зіткнення і всеосяжного платежах за шкоду, заподіяну вашому автомобілю не як результат зіткнення (як зламана лобового скла). Перше, що потрібно розуміти, що максимальна виплата на будь-який з них є синій вартість Вашого автомобіля, так як ви машину зниження вартості настає момент, де охоплення більше не має сенсу. Якщо ваш автомобіль коштує менше, ніж $ 2000,00 то виплати ви б потенційно отримати від страхової компанії не може бути варто премій. Можна подумати, що страхові внески для цих покриттів, як правило вниз, тому що вони покривають меншу цінність щороку (за той же автомобіль), але так чи інакше це не схоже на роботу саме так. Є також франшизи, і, як правило, чим вище франшиза, тим нижче премія. Перевірте всі ціни, хоча, як ми виявили, що іноді $ 250,00 франшизи складає всього кілька доларів дорожче, ніж $ 500,00 франшизи. Багато разів автомайстерні тіло буде скоротити вас перерву на трохи вашого зіткнення франшизи, так що ми ніколи не повинні були піти нижче $ 500,00 на цьому. Ми тримаємо наші всеосяжні в $ 250,00, тому що зазвичай ніхто не допомагає з ним.

Якщо у вас є відповідальність, зіткнення і всеосяжний, у вас є основи для автомобіля політики, саме те, що вам потрібно. Є багато інших покриттів доступні, і є кілька з них, які вам не знадобиться, а деякі можуть не потрібна будь-який з них.

1. Незастрахованих / За застрахованих автомобілістів охоплення. Це найгірший охоплення всіх, те, що нас платити за все неплатники, які не платитимуть за себе. Вам тільки потрібно це покриття дійсно, якщо ви перебуваєте за кермом автомобіля, який коштує набагато більше, ніж близько $ 25,000.00. Взагалі, якщо ви постраждали від незастрахованих автомобілістів, то ваші зіткнення охоплення буде удар і піклуватися про нього. Якщо нещасний випадок є їх помилка, і вони не будуть покривати ваші франшизи, то ви можете взяти їх до суду дрібних тяжб для цієї частини. Будь ласка, перевірте цю частину з вашим агентом, але якщо зіткнення платитиме, то купувати додатковий охоплення, який платить знову відбувається дублювання, і ваша страхова компанія не буде платити вам в два рази незалежно від того, скільки дублікатів покриттів, які ви купуєте. Спробуйте угробити цей охоплення, якщо це можливо. Якщо у вас є більш дорогий автомобіль, то ви робите вигляд потреби покриття у випадку недостатньо застрахованих автомобілістів, так як, якщо вони мають страховий то їх страхування буде платити, але якщо є покриття не достатньо, то ваші зіткнення не прийде в грати до кірки, і вам потрібно буде під-охоплення застрахованих тоді. Дивіться, якщо ви можете придбати його тільки для одного транспортного засобу. Деякі держави зробить вас охоплюють всі, якщо ви покриваєте один.

2. Буксирування охоплення. Агентів, таких як, щоб налякати вас з цим. “Що відбудеться, якщо ви потребуєте буксируванні?” Вони просять. Ну, виходить так, ви * можете * повинні платити за це. З нашого досвіду ми бачимо, що буксирування часто включені службі The Body Shop, який буде виправити ваш автомобіль. Ми ніколи не мали буксирування охоплення, і за весь цей час ми були буксирувані приблизно в сім разів, ми тільки повинні були заплатити один раз, і це було близько $ 60.00. Заощадити гроші на що премію.

3. Прокат автомобілів покриття. Просто скажіть немає. Якщо ви дійсно повинні мати прокатний автомобіль, тоді йдуть в кузовний цех, який пропонує $ 10,00 за день оренди автомобіля. Іноді вони дадуть вам безкоштовний прокат як частина служби. Ми бачимо це одне, як порожня трата премії доларів.

4. Медичне страхування. Якщо інші отримують травми в результаті нещасного випадку, що це ваша вина, то ваш страхування відповідальності буде охоплювати це. Додаткова медична премія, як правило, для покриття вам, якщо ви постраждали в автомобільній аварії. Це, ймовірно, дублікат охоплення, якщо у вас є медична страховка, і пам’ятайте, це тільки одна охоплює вас, коли в машині, де медична страховка завжди покриває вас (переконайтеся, що ваша медична страховка не виключає нещасних випадків). Для більшості це дублікат покриття і його слід уникати.

5. PIP, Засоби індивідуального захисту травми або “Відсутність провини”. Це одна невдала ідея, і, як правило, дублікат охоплення щось інше. Візьміть закон штату необхідний мінімум або відмовитися від цього покриття безпосередньо. Мій агент навіть не намагається відмовити мене, коли я прямо відмовити цьому.

6. Самий останній страхування винаходи. Ви можете виявити, що охоплення пропонованих тут не описується. Швидше за все, 99% проти, що ви коли-небудь знадобиться деякий освітлення, яке було недавно винайшли. Вам не потрібно крадіжки покриття на вас авто політики.

Реорганізувати ваше авто страхування згідно тому, що ви прочитали, і ви можете йти вперед, що, знаючи, що ви витрачаєте свої долари страхування ефективно.

Йосип