як придбати недорогі будинки і політики страхування автотранспортних засобів

Дім і автомобільні платежі Страховий поліс не низькою вартістю, але це не означає, що ви не можете зменшити ваші витрати на страхові поліси плану. Є кілька методів, які дозволять вам заощадити кілька доларів на вашому власному будинку і автомобільного страхування. У наступних розділах ви можете знайти пропозиції про те, щоб придбати дешевше страховий поліс за спеціальним планом, будинки та автомобіля котирування страхової план.
Купівля пристроїв безпеки на вашому автомобілі і вдома. Якщо ви плануєте мати сигналізація на Вашому автомобілі і будинки, це відповідний час, щоб зробити це. Маючи крадіжки пристрою в автомобілі та побутові допоможе зменшити свої витрати страховий поліс. Ці пристрої забезпечать ваші страхові поліси постачальник, який ви з меншою ймовірністю зустріти випадки автомобільних крадіжок і домашніх просто тому, що у вас є ці встановлені. Ви також безпечніше при домашньому господарстві.
Використовувати ті ж постачальника страхового покриття для всіх ваших машин, і якщо, що ви фінансово забезпеченими, всі ваші будинки. Якщо Ви могли б мати набагато більше, ніж автомобіль або людини і сім’ї, людини вигідний спосіб економії на цінах плану страхування є отримання тільки одного страхового поліса корпорації для всіх ваших машин. Таким чином, ви б просто бути в змозі попросити кілька автомобілів і побутової знижки. У випадку, якщо ви не можете отримати низьку ціну на всі ваші план страхування політики, те, що більшість компаній роблять те, що вони дають вам зменшити швидкість у вашій другий автомобіль або проживання. Ви можете платити точно таку ж суму в вашої першої автомобільної та побутової, але інше ви записатися до них, ймовірно, буде ціна знижується. Це все ще дуже хорошу справу.
Перевірте групові знижки. Ви знайдете страхування компаній, які надають знижки, якщо ви є членом певних груп або ви повинні нести певну карту банку. До підписання з підприємством страховий поліс, він ідеально підходить, щоб запитати, якщо вони дають скорочення членів організації або, якщо вони пов’язані з спілками кредитних карт. Деякі агенти не може повідомити вам про ці скорочень, якщо ви попросите їх.
Шукайте корпорації страхування, який забезпечує як резиденція і політика страхування автотранспортних засобів. Більшість компаній дасть вам, як багато, як 20% низької вартості ви повинні отримати як свій власний будинок і автомобільної страхової до них. Це зробити, то не тільки збережемо тебе доларів. Це також знижує папір робіт і робить застосування простіше, так як ви будете отримувати всі ваші активи застраховані тільки 1 компанія.
Будьте драйвер низького ризику. Догляд за водіння запису дуже важливо, якщо ви хотіли б зберегти на витрати на страхування автотранспортних засобів. Багато більше квитків ви отримаєте, тим вище ви можете сплатити ваш автомобіль страхування. Страхове покриття компанії не хочуть, щоб догодити людям, які схильні до аварій, а це означає, обстріл з готівки в основному через нездатність безпечно керувати автомобілем. Залиште свої водійські документи так чиста, як досяжними так що ви не будете мати важкий час придбання зменшити ваші оцінки в страхуванні автотранспорту.
Підтримуйте ваш рахунок кредиту оцінка відмінно. Більшість постачальників страхових проводити кредитні перевіряє, якщо ви можете сплатити у вашій політиці план страхування. Якщо у вас може бути хороший рахунок кредиту, то вам не потрібно ні про що турбуватися. Якщо ваш кредитний рейтинг рейтинг не буде добре, ви можете також бажання здаватися для корпорації страхової план, який не робить честі дослідження, хоча, можливо, це може коштувати вам більш високу вартість на вашому авто страхування. Дотримуйтеся цього плану фірми страхування, хоча поки ви не будете в змозі поліпшити свою кредитну історію рейтингу.
З трохи досліджень, ви можете виявити постачальника страхової план, який запропонує вам дуже хорошу ціну за політику Авто і проживання страхування. Магазин навколо, і ви незабаром може отримати собі недорогих побутових і авто страхування цитатою політики.