як порівняти ставки страхування автомобіля

Хоча ніхто не відмовиться від можливості заощадити кілька доларів, деякі з нас думають, що ми просто дуже зайняті, щоб ходити по магазинах навколо для страхування автомобілів. Коли ви почнете ходити по магазинах навколо, багато компаній почнуть кидати номери, що збити вас з пантелику. Тільки те, що вам потрібно знати, щоб порівняти ставки страхування автомобіля? Коли ви знаєте, що речі, щоб враховувати при порівнянні ставки страхування автомобіля, ви будете готові, щоб отримати найкраще справу і почати економити гроші.

Просто, скільки охоплення вам потрібно в будь-якому випадку? Це залежить від декількох факторів. Наскільки ви зобов’язані на ваш автомобіль, то, що це коштує, і що ваша держава вимагає? Всі держави вимагають, страхування відповідальності, навіть якщо ваш власний автомобіль погашається. Страхування відповідальності платить інший водій або власник у випадку аварії. Це покриття найкраще це у вас є старий калатала, які можуть коштувати більше, щоб застрахувати, чим замінити. Якщо ваш автомобіль все ще досить нова, розглянути можливість проведення повного охоплення, навіть якщо вона окупилася. Це буде платити у випадку, якщо у вас складе ваш автомобіль в аварії.

Повне охоплення очікується від державної компанії і фінансування, якщо ви все ще повинні гроші на ваш автомобіль. Ця сума буде залежати від вашого кредитора і який тип автомобіля ви їдете. Повне покриття часто покриває надзвичайних допомога на дорогах і буксирування витрат; дізнатися, якщо він потрапляє під страховий план або, якщо це додаткову плату.

Щоб отримати кращу пропозицію, задати окремі компанії, який тип пропонуються знижки. Деякі пропонують мульти-страхування автомобіля, і якщо у вас вже домовласників або орендаря страхування, часто можна отримати комбінований політики заощаджуючи ваші гроші. Військові знижки, пенсіонери, і знижки для студентів часті економії часто упускається з виду. Нехай ваш провайдер знати, який тип організації ви належите, і нехай ваш представник допомогти вам знайти знижки.

Ставки страхування автомобіля змінюватися, тому, щоб отримати кращі ціни, ви повинні ходити по магазинам навколо регулярно. Найкраще шукати кожні шість місяців або близько того, щоб переконатися, що ви отримуєте найкраще справу. Це простіше, ніж ви думаєте; покупки онлайн політика робить його набагато швидше порівняйте ціни страхування автомобіля, ніж це було десять років тому.

Якщо Ви хочете легкий спосіб заощадити гроші на страхування автомобіля, розглянути ваші франшизи. Вище франшиза (сума, яку ви платите зі своєї кишені до вашого страхового починає платити) означатиме нижчими ставками. Якщо ви можете застрахувати себе до досить велика кількість, ваш щомісячний внесок може знизитися значно. Якщо ви не в змозі платити зі своєї кишені, це може бути дешевше в довгостроковій перспективі, щоб заплатити за нижчою франшизи.

Найпростіший спосіб зберегти ваші страхові тарифи вниз, щоб бути хорошим водієм. Більшість страхових компаній пропонують стимули для водіїв, які не отримали квиток або потрапив в аварію в останні 3-5 років. Переконайтеся, їздити обережно і дотримуватися правил дорожнього руху і просто може бути, ви помітите різницю в ваш банківський рахунок. Мало того, що ви не повинні платити дорогі квитки та ремонт, але страхові тарифи будуть нижчі, а також.

Йдемо далі і по магазинах навколо. Якщо ви ставите питанням, як порівняти ставки страхування автомобіля, це просто. Все це займає кілька кліків і трохи інформації, і ви можете бути на вашому шляху до економії декількох сотень доларів на рік! І це гроші в банку. Варто 15 хвилин свого часу, щоб зберегти так багато грошей.