як порівнювати низькою страхової вартості автомобіля в Колорадо

Колорадо має одні з найвищих автострахування ставки в країні тому життєво важливо для більшості водіїв Колорадо порівнянні магазині за найнижчими страхової вартості авто вони можуть знайти.

На жаль, ніхто низька вартість автомобіля страховий поліс не є правильним для всіх водіїв Колорадо, проте, є кілька речей, щоб звернути увагу при порівнянні ставок.

Ваш вік є чинником у визначенні вашої ставки автострахування. Очевидно, що ви нічого не можете зробити, щоб змінити ваш вік, але, якщо ви молодий водій і ще в школі отримувати хороші перекладається класів в нижчі страхові внески від декількох компаній. І – очевидно, – зберігаючи гарне, судимості водіння також допомагає зберегти ваш ставок.

Квитки, особливо за перевищення швидкості або інші рухомі порушення проти вас і може значно збільшити ваші ставки. Створення частих претензій також вплине на ваші ставки в негативних цілях.

Якщо ви літній водій ваші ставки також може бути збільшена просто через те, що літні водії – як група – вважаються великим ризиком, ніж страхування середнього віку водіїв. Беручи навчальний курс підвищення затвердженого водія може допомогти цим ціни вниз. Старший організацій, таких як ААП може мати додаткові ідеї для способів зберегти ваші ставки від стрімко зростає.

Якщо ви їдете спортивний автомобіль або м’язи, або дуже дорогий автомобіль Ви можете розраховувати на більш високими тарифами. Розглянемо для торгівлі у спокійніші моделі, якщо у вас виникли проблеми забезпечує поточний премій.

Для багатьох людей самих простих змін, щоб зробити в своєму авто політики є франшиза вони готові платити. Франшиза суму, яку ви згодні платити з власної кишені за ремонт вашого автомобіля, коли є претензії. Таким чином, страхова компанія платить менше за ремонт і застрахований має стимул, щоб не зробити маленький або необгрунтовані позови.

Практично у всіх випадках, тим більше ваші франшизи знизити щомісячні платежі премії.

Якщо ваш автомобіль фінансується то компанія фінансування Вашого автомобіля буде вимагати, щоб ви несете повну страхову на вашому автомобілі. Тим не менш, якщо у вас є старий автомобіль, який сплачений, можна також скасувати, що називається про всеосяжну частина вашого страхування і просто тримати Зіткнення частина вашої політики, яка вимагає закон у штаті Колорадо.

Комплексне страхування платить за ремонт вашого автомобіля в разі аварії. Якщо ваш автомобіль старий або має мало залишкової вартості ви можете заощадити гроші, скасувавши всеосяжну частина вашої політики і платити за власне ремонт з власної кишені, якщо ви потрапили в аварію.

Є декілька сайтів в Інтернеті, які дозволяють вводити всі або більша частина наведеної вище інформації в простій формі, яка потім роздрукувати легким для читання пліч-о-пліч порівняння поточних ставок, пропонованих різними страховими компаніями тут, в Колорадо. Якщо у вас є доступ до інтернету отримують таке порівняння може заощадити сотні – в крайніх випадках навіть тисячі доларів або більше – щороку в премії автострахування.