як порівнювати низькою страхової вартості автомобіля в штаті Міссурі

Я думаю, що дуже небагато водії в штаті Міссурі насправді з нетерпінням чекаємо їх платити щомісячні премії автострахування, але переважна більшість роблять. Чому? З однієї причини, за кермом несільськогосподарському автомобіля на будь-яких дорогах загального користування в штаті Міссурі без страховки є незаконним і штрафи, якщо ви виявилися настільки серйозними, щоб зробити ризик неприйнятно.

Тоді виникає питання: Як ви дозволити собі платити премії кожен місяць, щоб мати необхідні страховки?

У кінцевому рахунку, відповідь полягає в порівнянні низьких планів страхової вартості автомобіля, поки не знайдете той, який підходить для вас і що ви можете собі дозволити. Але перш ніж почати робити порівняння це має сенс тільки, щоб зробити Вашу домашню роботу так, ви знаєте, що всі ваші варіанти.

Наприклад, зберігаючи ваш водіння запису чистої буде тримати вартість Вашої страховки низьким. Іншими словами, не швидкість або їздити п’яним або знецінені. Будь-яка поведінка, за кермом якого негативно відбивається на вашій здатності працювати ваш автомобіль безпечно в будь-який час збирається підняти ваш щомісячний внесок.

Об’єднання страхових полісів під егідою тієї ж страхової компанії може також зменшити Ваші премії. Іншими словами, якщо у вас є поліс страхування здоров’я або політики власника будинку, то купівля страхування Вашого автомобіля від тієї ж компанії може зменшити ваші премії в рамках програми більшість страхових компаній були відомі як мульти-система знижок.

Молоді водії і дуже старі драйвера потрапити важче з автомобільними страхових премій через те факту, що ці два сегменти рушійною громадської, як правило, мають найбільше число нещасних випадків. Якщо ви знаходитесь в школі, залишитися там. Працювати і отримувати хороші оцінки. Студенти, у яких є “В” середньому претендувати на хорошу знижку Студент від більшості страхових компаній.

Літні водії, 55 років і старше, які успішно проходять курс підвищення кваліфікації водія може заощадити до 10% на їх щомісячні премії – запитайте вашого страхового агента, якщо ваша страхова компанія спонсорує таку програму.

Візьміть хороший твердий погляд на типи покриття ви платите за і допитати кожного з них. Міссурі закон передбачає мінімальні покриття і якщо ваш автомобіль фінансується то ваше фінансова установа може зажадати, щоб ви платили за додаткове покриття, але якщо ви їдете старий автомобіль Ви могли б розглянути можливість видалення всеосяжний охоплення, наприклад, як скорочення витрат варіант.

Нарешті, рішення про найбільшої франшизою ви відчували себе комфортно платити. Ваша франшиза це сума, яку ви будете платити з власного гаманця будь-який час є претензії. Чим більше франшиза, яку ви готові платити, то нижня ваш щомісячний внесок буде.

О.К. Тепер прийшов час, щоб вийти в інтернет і почати заробляти порівнянь. Існують буквально десятки сайтів, які рекомендуємо вам порівняти політичний характеристик і цін на ряд різних страхових компаній автомобіль. Майте на увазі, що жоден з сайтів, що пропонують цю послугу не зрівняється кожна страхова компанія в штаті Міссурі, тому якщо ви і справді хочете порівняти низькою страхової вартості автомобіля в штаті Міссурі, ви будете мати, щоб взяти додатковий час, щоб зробити порівняння більш ніж на один веб-сайт.

Навіть якщо для цього треба трохи зусиль, Інтернет робить можливим те, що було навіть не варіант всього за кілька коротких років тому: для порівняння низькою страхової вартості автомобіля в штаті Міссурі, і впевнені, що в кінці дня ви знайшли Краща політика для Вас за найкращою ціною навколо.