як позбутися відходів у США охорона здоров’я

У більшості людей є підозра, що значна частина витрат на охорону здоров’я в Америці даремно. Тепер, в новій доповіді Thomson Reuters довела їхню правоту. Майже одна третина медичних витрат щороку, до $ 850 млн, витрачається на такі речі, як непотрібну допомогу, дезорганізовані документів і шахрайстві. Скорочення цих витрат матиме істотний вплив на вартість медичного страхування. Є менше лікарів первинної ланки, який повинен заповнити додаткові документи і найняти більше канцелярської допомоги, це на відміну від більшості інших промислово розвинених країн. У доповіді наголошується, кілька способів скорочення нераціональних витрат на охорону здоров’я:
Скоротити повторювані документи та інші недоліки, перемикаючись на електронних записів. Ведення обліку в електронному вигляді послуг, таких як охорона здоров’я Google буде легше поділитися пацієнтів медичної історії між лікарями і фахівцями, тому уникнути перевитрати коштів на непотрібні процедури або повторних випробувань. Нинішній паперової системи повинна розвиватися в ногу з часом.
Робити більше для боротьби з шахрайством медичного страхування. Майже чверть даремно витрат на охорону здоров’я витрачається на шахраїв, як напрям відкати і Medicare шахрайства. Збільшення фінансування застосування існуючих постанов шахрайства буде гарною інвестицією в довгостроковій перспективі.
Прийняти недбалості медичної реформи якнайшвидше. Хоча є, звичайно, випадки, коли халатність з боку лікарів і лікарень призводить до трагічних обставин, які повинні бути компенсовані, деякі судна адвокати зайшли занадто далеко в спробі захистити пацієнтів. Побоюючись перспективи виплати мільйонів доларів у судженнях, лікарі часто замовляють непотрібні лабораторні тести і надмірно призначають антибіотики. Можна було б сказати, що це краще, ніж потім шкодувати, але їх обережність обійшлася нашої системи охорони здоров’я до $ 300 млрд на рік.
Практику більш профілактичної медицини. Мільйони американців страждають від предотвратімих хвороб, які, загалом, коштують мільярди лікувати. Якщо хронічних захворювань, як діабет були спіймані рано і уникнути за допомогою зміни способу життя, це дозволить заощадити $ 30 – $ 50 млрд щорічно.
Вимагають більшого і кращого навчання для лікарів та інших професійних медичних працівників. 11% втраченого витрат на охорону здоров’я на медичні помилки. Страховики повинні платити двічі за одну процедуру для того, щоб виправити ці помилки. Якщо лікарі зробили свою справу краще в перший раз, ці витрати будуть зменшені.

Ці рекомендації повинні бути включені в законопроект реформи охорони здоров’я збирається через Конгрес, так як вони, безсумнівно, призведе до зниження витрат для будь-який план медичного страхування. Прихильники громадської можливість також може використовувати ці пропозиції як дорожня карта до знаходження грошей, щоб покрити таку програму. Інші країни з аналогічною держави страхової програми вже йдуть аналогічні стратегії. Усунення відходів в системі охорони здоров’я буде йти довгий шлях до платити за прогнозованих $ 1000000000000 вартість всеосяжний законопроект реформи, хоча це також було б корисно для полів приватне страховиків прибутку. Однак ці зміни, ймовірно, побачимо опір з боку тих осіб і груп звикли до статус-кво.

(Зображення: Alarzy під CC 2.0)