як план медичного страхування може врятувати ваше життя

Кожен день все більше доказів виходить, щоб підкреслити важливість наявності плану медичного страхування. Ті, у кого страхування, як правило, здоровіше і довше тривалість життя. Переваги медичного страхування особливо застосовні, коли людина страждає від раку, багато в чому завдяки тому, що лікування так дорого. Деякі ліки від раку коштувати тисячі доларів кожен місяць. Крім того, лікування раку часто складається з хіміотерапії та / або променевої протягом тривалого періоду часу. Результати недавнього дослідження в престижному медичному журналі є ще одним прикладом. Згідно з новітніми обсягу раку, у пацієнтів з раком голови і шиї, які мали медичного страхування мали більш високу виживаність, ніж ті, які були застраховані.

Хоча це здається очевидним висновок, дослідження також показало, що ті пацієнти з приватною план медичного страхування були кращі шанси. Medicaid і Medicare медичного страхування інвалідності пацієнтів у тій же лікарні була на 50% більше шансів померти від раку, хоча вони були краще, ніж незастрахованих пацієнтів. Це дає деяке боєприпасами, щоб противники реформи охорони здоров’я, і ​​може робити якісь підозрілі нинішня пропозиція знаходиться на розгляді в Сенаті, який дозволить особам від 50 до 64 років, щоб купити в програмі Medicare, якщо вони не мають свого власного медичного страхування плану. Це питання про неефективність уряду створює нерівність у медичному обслуговуванні?

Дослідження вважає, що участь або відсутність таких з боку федерального уряду в наданні медичної допомоги не є основним чинником, що викликає ці відмінності. Справді, незважаючи на заклопотаність високоякісних лікарів, якими можна управляти від Medicare і Medicaid пацієнтів нижчими ставками відшкодування, він показав, що всі пацієнти – незалежно від стану здоров’я план страхування – отримав той же рівень обслуговування, як тільки вони увійшли лікування. Крім того, ризик рецидиву не змінився. Не є вік пацієнта, етнічна приналежність, соціально-економічний статус, або пити і курити звички винні: вивчення контролюється для кожного з цих змінних.

Якщо це не залежить від рівня та якості медичної допомоги або дії індивіда, чому пацієнти з певним типом плану медичного страхування більше шансів вижити, ніж інші? Схоже, що відносяться до затримки діагностики раку. Ті пацієнти, з медичним страхуванням або взагалі були схильні мати їх рак діагностується на більш пізніх стадіях, звичайно, щоб зменшити їх шанси на виживання. Особливо у випадку раку порожнини рота, якість стоматологічної допомоги може надати докази ранніх симптомів. Medicaid пацієнтів, у яких зазвичай голі кістки стоматологічне страхування – якщо що – часто пропустити звичайні стоматологічні огляди і чищення, що б зловити цих знаків. Особи з інвалідності Medicare може боротися з транспортуванням в лікувальні центри, які можуть затримати початок їх лікування, багато людей, які не мають страховки або на Medicaid може мати низькооплачуваних погодинної зайнятості, яка не дозволяє їм час, щоб звернутися до лікаря для лікування або діагноз протягом розумного періоду часу.

Цікаво, що шанси на виживання були однакові для пацієнтів, які були покриті приватне плану медичного страхування і ті, зі стандартним Medicare для літніх людей. Причини цього невідомі, хоча вони могли б бути пов’язаний з імовірністю того, що багато з них мають плани Medicare Advantage, а також. Люди старшого віку також частіше отримують покази, тому що вони, ймовірно, відвідування лікарів чи інакше, і ризик зараження захворюваннями сприймається як більш високий. У дослідженні розглядається більше 1000 випадків з 1998 по 2007, за участю таких захворювань, як: рак рота, горла, рак слинних залоз, рак лімфатичних вузлів, раку носової порожнини, гортані і раком.